10:51 - 1403/04/18

بیمه تجارت نو| سایت بیمه تجارت نو tejaratnoins.ir

برای ثبت نام در سایت بیمه تجارت نو می توان از طریق سایت tejaratnoins.ir بخش خدمات الکترونیک اقدام کرد که مراحل آن در متن مقاله آورده شده است.

بیمه تجارت نو| سایت بیمه تجارت نو tejaratnoins.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بیمه تجارت نو؛ اخیرا برای سهولت دسترسی مشتریان به خدمات بیمه ای اقدام به طراحی سامانه بیمه تجارت نو کرده است. متقاضیان برای استفاده از خدمات این سامانه پس از ورود به سایت tejaratnoins.ir بایستی ابتدا مراحل ثبت نام که در اندیشه معاصر شرح داده ایم را تکمیل نمایند و در ادامه هر آنچه در رابطه با سایت بیمه تجارت نو همچنین نحوه ورود به سایت tejaratnoins.ir مورد نیاز قرار میگیرد، برایتان شرح داده ایم.

 

بیمه تجارت نو

بیمه تجارت نو

سایت بیمه تجارت نو tejaratnoins.ir

سایت بیمه تجارت نو، برای ارائه خدمات شرکت بیمه تجارت نو، راه اندازی شده و برای ثبت نام در آن، می توان با ورود به سامانه استعلام tejaratnoins.ir، بخش خدمات الکترونیک اقدام کرد. خرید بیمه، از طریق گزینه رشته های بیمه، در صفحه اصلی این سایت، پرداخت حق بیمه و دریافت استعلام خسارت نیز، از بخش خدمات الکترونیک و انتخاب گزینه های پرداخت و خسارت، امکان پذیر است.

بیمه، جهت محافظت از ضرر های مالی بوده و بیمه گران، طی یک قرار داد، با اقشار مختلف جامعه و دریافت حق بیمه از آنها، تعهد می کنند که زیان های احتمالی وارد شده به بیمه گذاران را در یک دوره زمانی خاص، جبران نمایند و پوشش های بیمه ای متنوعی را در اختیار افراد، قرار دهند.

شرکت بیمه تجارت ‌نو، از جمله شرکت های بیمه گر هوشمند بوده و در سال های اخیر، با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه رشـته ‌های متنوع بیمه ‌ای، به اقشار مختلف جامعه در کشور ما تاسیس شده است. این شرکت، جهت سهولت استفاده از خدمات بیمه ای برای مشتریان خود، سایت بیمه تجارت نو، به آدرس اینترنتی tejaratnoins.ir، را طراحی و راه اندازی نموده است که افراد، می توانند به صورت الکترونیکی، از طریق این سامانه، از خدمات شرکت بیمه تجارت نو، بهره مند گردند.

با توجه به اینکه شرکت بیمه تجارت نو، جزو معتبر ترین شرکت های بیمه گر می باشد که خدماتی کارا را در زمینه انواع رشته های بیمه ای، به مشتریان خود ارائه می نماید، در ادامه، در رابطه با معرفی سایت بیمه تجارت نو، ورود به سامانه استعلام tejaratnoins.ir، ثبت نام در این سایت، نحوه خرید بیمه از طریق پلتفرم این شرکت بیمه گر، راهنمای پرداخت حق بیمه از این سایت، مشاهده لیست مراکز طرف قرار داد بیمه تجارت نو، دریافت استعلام خسارت، راهنمای دانلود برنامه تجارت نو و همچنین، خدمات آن، مطالبی آورده شده است.

معرفی سایت بیمه تجارت نو tejaratnoins.ir

به گزارش اندیشه معاصر، شرکت بیمه تجارت نو، با حضور اشخاص حقوقی خوش نامی، همچون گسترش نفت، شرکت عمران رضوی، پست بانک ایران، سرمایه گذاران ایرانیان، گاز پارسیان و بانک تجارت ایران، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵، پس از طی نمودن مراحل قانونی، فعالیت خود را جهت ارائه خدمات بیمه ای، در رشته های انواع بیمه، به صورت حضوری و الکترونیکی، آغاز نمود.

سایت بیمه تجارت نو، به نشانی اینترنتی tejaratnoins.ir، توسط شرکت بیمه تجارت نو، جهت سهولت ارائه انواع خدمات بیمه ای به صورت اینترنتی، به مشتریان این شرکت بیمه، طراحی و راه اندازی شده است. این شرکت، با راه اندازی این سامانه، پلتفرمی مناسب را فراهم نموده تا اقشار مختلف جامعه، بتوانند به صورت غیر حضوری، از خدمات متنوع در زمینه انواع بیمه، بهره مند شوند.

 

افرادی که قصد استفاده از خدمات الکترونیکی بیمه مرکزی را دارند، می توانند از طریق مراجعه به سایت centinsur.ir، به صورت اینترنتی، اقدام نمایند.

ثبت نام در سایت بیمه تجارت نو tejaratnoins.ir

افراد متقاضی استفاده از خدمات بیمه ای الکترونیکی شرکت بیمه تجارت نو، ابتدا، می بایست در سایت بیمه تجارت نو، به نشانی اینترنتی tejaratnoins.ir، اقدام به ثبت نام نمایند. در صورتی که جزو متقاضیان استفاده از خدمات شرکت بیمه تجارت نو می باشید، برای ثبت نام در سایت بیمه تجارت نو، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

جهت ثبت نام در سایت بیمه تجارت نو، ابتدا، وارد سایت بیمه تجارت نو، شوید. پس از ورود به سامانه استعلام tejaratnoins.ir، بر روی گزینه خدمات الکترونیک، کلیک نمایید.در این قسمت، شماره موبایل خود را وارد نموده و سپس، گزینه دریافت کد را انتخاب نمایید.در این مرحله، کد پیامک شده به شماره موبایل را در کادر مربوطه وارد نمایید.در این صفحه، داشبورد بیمه تجارت نو برای کاربران، نمایش داده خواهد شد.

در نهایت، با انجام مراحل فوق، ثبت نام در سایت بیمه تجارت نو، به صورت اینترنتی، صورت می گیرد.

 

بسیاری از افراد، جهت استفاده از خدمات بیمه ای، به صورت غیر حضوری، به دنبال سایت های اینترنتی که در این زمینه فعالیت می کنند، می باشند. یکی از سایت های فعال در حوزه بیمه ای، سایت بیمه دانا، می باشد.

نحوه خرید بیمه در سایت بیمه تجارت نو tejaratnoins.ir

شرکت بیمه تجارت نو، همانند سایر شرکت های بیمه گر، امکان خرید انواع بیمه نامه های مختلف، همانند بیمه شخص ثالث را برای مشتریان خود، فراهم نموده است. افراد متقاضی، می توانند با توجه به شرایط و نیاز خود، از طریق ورود به سامانه استعلام tejaratnoins.ir، به صورت غیرحضوری، با دریافت مشاوره از کارشناسان خبره شرکت بیمه تجارت نو، اقدام به خرید بیمه نامه های مختلف نمایند. در ادامه، در رابطه با نحوه خرید بیمه در سایت بیمه تجارت نو، توضیحات لازم ارائه شده است.

 

برای خرید بیمه، ابتدا، وارد سایت بیمه تجارت نو، شوید. پس از ورود به سامانه tejaratnoins.ir، در صفحه اصلی سایت، برای خرید بیمه نامه های مختلف، از بخش مشتریان، بر روی گزینه رشته های بیمه، کلیک نمایید.

در این مرحله، می بایست با توجه به بیمه ای که قصد خرید آن را دارید، یکی از انواع بیمه نامه موجود در لیست را انتخاب نمایید. برای مثال، در این قسمت، برای خرید بیمه نامه، از بخش بیمه خودرو، گزینه ثالث را انتخاب کرده ایم.

در این صفحه، در رابطه با بیمه نامه و راهنمای خرید آن، توضیح داده شده است.

در این مرحله، پس از مطالعه در خصوص بیمه نامه مد نظر خود، می بایست از صفحه اصلی سایت بخش مشتریان، گزینه شعب و نمایندگان را انتخاب کنید.

در این قسمت، جهت دریافت اطلاعات شعب، نام استان و شهر مورد نظر را انتخاب نموده و سپس، گزینه جستجو را بزنید.

در نهایت، افراد متقاضی، می توانند از طریق ارتباط گرفتن با شعب شرکت بیمه تجارت نو، پس از ورود به سامانه tejaratnoins.ir، بیمه نامه مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 

افرادی که قصد دارند، به صورت غیر حضوری، بیمه نامه مدنظر خود را خریداری نمایند، می توانند از طریق سایت های رسمی فروش آنلاین بیمه، برای انجام این امر، اقدام نمایند.

نحوه پرداخت حق بیمه در سایت بیمه تجارت نو tejaratnoins.ir

سایت بیمه تجارت نو، امکان پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین را برای مشتریان خود، فراهم نموده است. کاربران، جهت پرداخت حق بیمه، می توانند از طریق ورود به سامانه tejaratnoins.ir، اقدام به پرداخت حق بیمه خود نمایند. در ادامه، در رابطه با نحوه پرداخت حق بیمه در سایت بیمه تجارت نو، توضیحات لازم ارائه شده است.

برای پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین، در سایت بیمه تجارت نو، ابتدا، وارد سایت بیمه تجارت نو، شوید. پس از ورود به سامانه tejaratnoins.ir، بر روی گزینه خدمات الکترونیک، کلیک نمایید.

در این قسمت، گزینه پرداخت را انتخاب نمایید.

در نهایت، جهت پرداخت حق بیمه از بخش قابل پرداخت، سطر موجود را انتخاب کنید.

افراد متقاضی، جهت استفاده از خدمات بیمه ای، به صورت غیر حضوری، می توانند از طریق سایت های فعال در حوزه بیمه ای، همانند سایت بیمه حافظ، اقدام نمایند./اندیشه معاصر

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط