بانک و بیمه

بیمه/بیمه زندگی و بازنشستگی تکمیلی کاآفتاب نون توسط بیمه ملت

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش روابط عمومی بیمه ملت ، این شرکت در راستای اهداف و تعهدات خود به ارائه خدمات نوین بیمه‌ای و تامین امنیت و آرامش خاطر جامعه کاآفتاب نون در بخش دولتی و خصوصی و همچنین تشکیل

بیمه ملت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از آفتاب نو جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش روابط عمومی بیمه ملت ، این شرکت در راستای اهداف و تعهدات خود به ارائه خدمات نوین بیمه‌ای و تامین امنیت و آرامش خاطر جامعه کاآفتاب نون در بخش دولتی و خصوصی و همچنین تشکیل برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

عرضه طرح «بیمه زندگی و بازنشستگی تکمیلی کاآفتاب نون» توسط بیمه ملت

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش روابط عمومی بیمه ملت ، این شرکت در راستای اهداف و تعهدات خود به ارائه خدمات نوین بیمه‌ای و تامین امنیت و آرامش خاطر جامعه کاآفتاب نون در بخش دولتی و خصوصی و همچنین تشکیل حساب پس انداز ویژه کاآفتاب نون در طول دوران خدمت، طرح «بیمه زندگی و بازنشستگی این شرکت در راستای اهداف و تعهدات خود به ارائه خدمات نوین بیمه‌ای و تامین امنیت و آرامش خاطر جامعه کاآفتاب نون در بخش دولتی و خصوصی و همچنین تشکیل حساب پس انداز ویژه کاآفتاب نون در طول دوران خدمت، طرح «بیمه زندگی و بازنشستگی تکمیلی کاآفتاب نون» را از خرداد ماه ۱۴۰۳ عرضه و اجرایی نموده است.

بیمه ملت

بیمه/بیمه زندگی و بازنشستگی تکمیلی کاآفتاب نون توسط بیمه ملت

این طرح بیمه‌ای که با هدف حمایت از کاآفتاب نون شرکت‌ها و سازمان‌ها در طول دوران اشتغال و دوران بازنشستگی و ارتقای سطح رفاه و تامین آتیه مشمولین طرح تدوین شده است، شامل مجموعه‌ای از پوشش‌های بیمه‌ای متنوع و ارائه خدمات مالی در چارچوب تعهدات بیمه‌های زندگی می‌باشد.

شرکت بیمه ملت با سابقه‌ای درخشان در صنعت بیمه کشور، همواره همراه بیمه گزاران خود بوده و با ارائه خدمات بیمه‌ای متنوع، آرامش خاطر را به آنان هدیه داده است.

طرح مذکور برای وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، موسسات، شرکت‌های دولتی و موسسات بخش خصوصی از جمله بنگاه‌ها و واحدهای اقتصادی و تولیدی طراحی شده و از ماه جاری قابل بهره‌برداری می‌باشد.

کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات و نهادهای دولتی و موسسات غیردولتی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت جزئیات این طرح، با شماره ۰۲۱۸۵۳۳۳ تماس بگیرند و یا با مراجعه به شعب و شبکه نمایندگی گسترده این شرکت در سراسر کشور از جزئیات و خدمات این طرح آگاه شوند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط