۱۳:۴۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۰

بیمه اکمل بازنشستگان | ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲ + سامانه retirement.ir

بازنشستگان کشوری می توانند از طریق سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، جهت دریافت بیمه اکمل بازنشستگان کشوری، اقدام به ثبت نام، نمایند.

بیمه بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بیمه اکمل بازنشستگان؛ ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲ و سامانه retirement.ir را در ادامه شرح داده ایم.

بیمه تکمیلی بازنشستگان

بیمه تکمیلی بازنشستگان

افرادی که بازنشسته صندوق بازنشستگی کشوری می باشند و قصد دارند از خدمات بیمه تکمیلی درمان این سازمان بهره مند شوند، می توانند از طریق سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، جهت دریافت بیمه اکمل بازنشستگان کشوری، اقدام به ثبت نام، نمایند. برخی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲ نیز، تمایل به حذف بیمه اکمل خود دارند؛ آنان نیز از طریق سایت retirement.ir، می توانند اقدام حذف آن کنند.

صندوق بازنشستگی کشوری، با توجه به اینکه خدمات بسیار زیادی را به بازنشستگان کشوری، به صورت غیر حضوری ارائه نموده است، جهت دریافت بیمه اکمل درمانی نیز سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری retirement.ir، را در اختیار آنان قرار داده است تا به صورت اینترنتی، بتوانند برای دریافت بیمه تکمیلی، ثبت نام کنند.

بازنشستگان کشوری، می توانند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، به سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری مراجعه کنند و با تکمیل نمودن مراحل ثبت نام، تحت پوشش بیمه نامه تکمیلی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، قرار گیرند. همچنین، مستمری بگیران کشوری نیز می توانند برای حذف بیمه اکمل خود، از طریق سایت بیمه اکمل بازنشستگان کشوری، اقدام نمایند.

با توجه به توضیحات فوق، در ادامه، در رابطه با سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، نحوه ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، جهت دریافت بیمه اکمل درمان و همچنین، نحوه حذف این بیمه، مطالبی برای متقاضیان، آورده شده است.

 ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری retirement.ir

بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، می توانند جهت استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان، در سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، ثبت نام نمایند. این افراد، می توانند پس از ورود به سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری، مراحل ثبت نام برای دریافت بیمه اکمل بازنشستگان کشوری را طی کنند و سپس، از خدمات این نوع بیمه نامه، بهره مند گردند. در ادامه، نحوه ورود به سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، به همراه راهنمای تصویری آورده شده است.

جهت ورود به سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، در یکی از مرورگر های اینترنتی خود، عبارت سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری را جستجو کنید.

پس از ورود به سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، می توانید جهت ثبت نام بیمه نامه تکمیلی بازنشستگان کشوری و یا حذف بیمه اکمل بازنشستگان کشوری، اقدام نمایید.

سامانه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

retirement.ir

نحوه ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲

بسیاری از افراد که بازنشسته صندوق بازنشستگی کشوری می باشند، متقاضی ثبت نام بیمه تکمیلی این سازمان، هستند. بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، جهت دریافت بیمه نامه تکمیلی، برای استفاده از خدمات درمانی با هزینه های کمتر و دیگر خدمات این بیمه نامه، ابتدا می بایست در سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری، ثبت نام کنند. البته، بازنشستگان، پیش از ثبت نام می بایست شرایط لازم را داشته باشند که در ادامه، شرایط لازم پیش از ثبت نام برای بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، آورده شده است.

بازنشستگانی که متقاضی ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲ هستند، می بایست دارای شماره دفتر کل و همچنین، دفترچه بیمه پایه باشند.

بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، می توانند افراد تحت تکفل خود که دفترچه بیمه پایه دارند را نیز، تحت پوشش بیمه نامه تکمیلی، قرار دهند.

فرزندان پسر بازنشستگان تحت پوشش بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، تا پایان سن ۲۲ سالگی و در صورتی که در حال ادامه تحصیل باشند، تا پایان سن ۲۵ سالگی، می توانند از این بیمه نامه استفاده کنند.

فرزندان دختر نیز، در صورتی که مجرد باشند و همچنین، در حال اشتغال نباشند، می توانند از این بیمه نامه بهره مند شوند.

فرزندانی که از کارافتاده کامل هستند و یا دارای معلولیت های ذهنی و جسمی می باشند، نیز با ارائه مدرک معتبر، می توانند بدون داشتن هیچ محدودیت سنی، از بیمه نامه تکمیلی بازنشستگان کشوری، بهره مند شوند.

بعضی از بازنشستگان، نوادگانی دارند که پدر آنان در قید حیات نمی باشند و تحت تکفل فرد متقاضی هستند؛ این افراد نیز، می توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند.

والدین متقاضی دریافت بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری نیز می توانند تحت پوشش این بیمه نامه قرار گیرند.

 

افرادی که قصد استفاده از خدمات بیمه نامه تکمیلی را دارند نیز، از سایت بیمه مرکزی می توانند برای گرفتن استعلام بیمه تکمیلی استفاده کنند.

بازنشستگان

بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

بازنشستگانی که قصد دریافت بیمه تکمیلی درمان، از صندوق بازنشستگی کشوری را دارند، ابتدا، می بایست در سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، ثبت نام کنند. ثبت نام در این سایت، بسیار آسان می باشد و متقاضیان، می توانند به صورت غیر حضوری، ثبت نام بیمه تکمیلی خود را انجام دهند. دراندیشه معاصر، نحوه ثبت نام در سایت بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، برای متقاضیان دریافت این بیمه نامه، آورده شده است.

ابتدا، جهت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، در مرحله اول، وارد سایت retirement.ir شوید. سپس، از پایین صفحه سمت چپ، گزینه ثبت نام بیمه تکمیلی را انتخاب نمایید.

در این صفحه، جهت ورود به صفحه کاربری خود، جهت ثبت نام برای دریافت بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب خود را وارد کرده و سپس، اعداد تصویر را وارد نمایید.

پس از وارد نمودن اطلاعات خود، دکمه زرد رنگ ورود را جهت ورود به صفحه کاربری خود، کلیک نمایید. پس از ورود به صفحه کاربری، به راحتی می توانید، برای ثبت نام بیمه تکمیلی و یا اضافه نمودن افراد جدید، جهت دریافت خدمات بیمه تکمیلی، اقدام نمایید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار