۱۲:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۹

بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی کشور، قرارداد بیمه ای خود را برای ششمین سال تمدید کردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، با حضور مدیران ارشد بیمه آسیا، تفاهم نامه بیمه ای با سازمان امور مالیاتی کشور به امضا رسید. بنا بر این گزارش، در نشست تمدید این تفاهم نامه بیمه ای، مدیران سازمان ام...

بیمه آسیا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، با حضور مدیران ارشد بیمه آسیا، تفاهم نامه بیمه ای با سازمان امور مالیاتی کشور به امضا رسید.

بنا بر این گزارش، در نشست تمدید این تفاهم نامه بیمه ای، مدیران سازمان امور مالیاتی کشور، با اعلام رضایت کامل کارکنان این سازمان از خدمات بیمه آسیا در سال های اخیر، از تداوم این همکاری ابراز خرسندی کردند.

در این نشست، با اشاره به توانمندی بالای مالی و فنی بیمه آسیا در صنعت بیمه کشور، اظهار امیدواری شد، همکاری بین سازمان امور مالیاتی و بیمه آسیا، سطح تعاملات بیمه ای در کشور را ارتقا بخشد.

گفتنی است، بر اساس تفاهم نامه فی ما بین بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی، حدود ۱۳۰ هزار نفر از کارکنان این سازمان و خانواده آنان در سراسر کشور تحت پوشش بیمه تکمیل درمان، عمر و حوادث، اتومبیل و سایر پوشش های بیمه ای اموال و اشخاص بیمه آسیا قرار می گیرند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار