۲۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۶

بیرانوند پرسپولیس را بیچاره کرد / شکست تیم اوسمار به اشتباه مرگبار علی بیرو / لر قد بلند به جای تمرین این هفته در کیش رقصید! + عکس

در ادامه هفته شانزدهم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس در مقابل آلومینیوم اراک متوقف شد.پس از آنکه نیمه اول با تساوی صفر صفر تمام شد اما در نیمه دوم با یک اشتباه مهلک دروازه علیرضا بیرانوند در دقیقه ۷۵ توسط امیر نوری از وسط زمین باز شد

ایران در بین بهترین ها بهترین شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در ادامه هفته شانزدهم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس در مقابل آلومینیوم اراک متوقف شد.پس از آنکه نیمه اول با تساوی صفر صفر تمام شد اما در نیمه دوم با یک اشتباه مهلک دروازه علیرضا بیرانوند در دقیقه ۷۵ توسط امیر نوری از وسط زمین باز شد.
مسابقه دو تیم آلومینیوم اراک و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک آغاز شد.

داور: بیژن حیدری
کمک داوران: سعید قاسمی – هادی طوسی
کارت زرد: شهاب زاهدی، محمدحسین کنعانی زادگان( پرسپولیس)
کارت قرمز:-
گل: امیر نوری( دقیقه ۷۵ ) برای آلومینیوم اراک
ترکیب تیم آلومینیوم اراک: احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، علیرضا نقی‌زاده، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد، رضا جبیره، عارف حاجی‌عیدی، میلاد بدرقه و محمدمهدی لطفی
سرمربی: مجتبی حسینی

این نخستین مسابقه رسمی اوسمار ویرا سرمربی برزیلی سرخپوشان است که در نیم فصل اول دستیار یحیی گل محمدی سرمربی مستعفی این تیم بود!

در این شکست علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس هم نقش پر رنگی داشت و به دلیل اشتباه در جایگیری گل زیبایی دریافت کرد و سه امتیاز را به تیم آلومینیوم اراک هدیه کرد.

اتفاقات مهم بازی:
دقیقه ۴۶: در شروع مسابقه شهاب زاهدی در محوطه جریمه آلومینیوم سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و یک کارت زرد به مهاجم سرخپوشان به دلیل شبیه سازی نشان داد.

دقیقه ۴۸: شهاب زاهدی در موقعیت تک به تک با احمد گوهری دروازه بان آلومینیوم قرار گرفت اما ضربه او را گوهری مهار کرد ولی در ادامه مدافع آلومینیوم به دروازه بان تیم خودی برخورد کرد.

*بهروز نوروزی فرد مدافع آلومینیوم و گوهری بعد از این برخورد به شدت از ناحیه سر مصدوم شدند.

دقیقه ۷۵ : امیر نوری از فاصله حدود ۴۰ متری با یک شوت دقیق و تیزبینانه گل اول آلومینیوم را وارد دروازه پرسپولیس کرد. روی این گل بیرانوند مقصر اصلی بود!

دقیقه ۸۸ : نبیل باهویی پابه توپ وارد محوطه جریمه شد و شوت او به کنار دروازه آلومینیوم اراک برخورد کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار