15:30 - 1403/04/15

ورزشی

بیرانوند را دیگر در پرسپولیس نمیبینیم

بیرانوند در کدام تیم مشغول به تمرین میشود؟ جزئیات را در اندیشه معاصر ببینید

بیرانوند را دیگر در پرسپولیس نمیبینیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پس از پاسخ منفی باشگاه پرسپولیس به علیرضا بیرانوند، این دروازه‌بان به زودی قرارداد رسمی خود با تراکتور را امضا خواهد کرد. برای با خبر شدن از اطلاعات بیشتر درباره بیرانوند اندیشه معاصر را دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بیرانوند را دیگر در پرسپولیس نمیبینیم

پس از فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس، تلاش‌هایی برای بازگرداندن این دروازه‌بان به جمع سرخپوشان در روزهای گذشته آغاز شده بود که بدون نتیجه به پایان رسیده است.

در آخرین تلاش رخ داده برای مذاکره پرسپولیس با بیرانوند، شب گذشته تماسی بین نزدیکان این دروازه‌بان با مدیران باشگاه پرسپولیس انجام و پیشنهاد مذاکره رودررو بین رضا درویش و او داده شد. پیشنهادی که با مخالفت مدیران پرسپولیس همراه شده و به نزدیکان او اعلام شده هیئت مدیره مخالف بازگشت او به پرسپولیس است و به همین دلیل رضا درویش نیز نمی‌تواند مذاکره‌ای با او داشته باشد.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

اتفاقی که باعث شد بیرانوند به طور کامل قید بازگشت به پرسپولیس را بزند و در آستانه امضای قرارداد رسمی خود با تراکتور قرار بگیرد.

او که توافقات اولیه را با باشگاه تبریزی انجام داده، پیش‌نویس قرارداد خود را نیز با این باشگاه امضا کرده و ظرف امروز و فردا برای عقد قرارداد رسمی با مدیران این باشگاه پای میز مذاکره خواهد نشست.

او یک پیشنهاد از لیگ روسیه دارد اما با توجه به توافق با تراکتور قرارداداش را با این تیم امضا می‌کند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : جالب تر

مطالب مرتبط