23:33 - 1403/04/14

ورزشی

بیرانوند | بیوگرافی علیرضا بیرانوند / درویش پاسخ صحبت‌های بیرانوند را داد

بیوگرافی فوتبالیست مشهور علیرضا رونالدو را در اندیشه معاصر ببینید

بیرانوند | بیوگرافی علیرضا بیرانوند /  درویش پاسخ صحبت‌های بیرانوند را داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علیرضا بیرانوند یکی از بازیکنان تیم ملی ایران است او در بخش دروازه مشغول به تمرین  و از دروازه تیم حمایت و دفاع میکند. بیرانوند تا قبل این در تیم پرسپولیس مشغول به بازی بود و در این دور از این تیم خارج شد. علیرضا بیرانوند بعد از دریافت توپ پنالتی رونالدو به چنین شهرت و اعتباری رسید. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

بیوگرافی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۷۱ در خرم آباد به دنیا آمده است. او در حال حاضر در پست دروازه‌ بان مشغول به فعالیت است. در رابطه با خانواده بیرانوند بهتر است بدانید که او فرزند اول خانواده می‌ باشد و چهار خواهر به نام‌ های آرزو، سرور، سهیلا، نگین و یک برادر به نام احمدرضا دارد. خانواده بیرانوند اصالتا اهل روستای پشته جزایری خرم آباد می باشند. گفتنی است که او در یک خانواده عشایر به دنیا آمده و بزرگ شده است.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

بیرانوند در یک خانواده متوسط و رو به پایین به دنیا آمده و بزرگ شده است. او در یکی از مصاحبه‌ های اخیر خود بیان کرده است که خانواده‌ اش از نظر مالی خیلی ضعیف بودند و او از همان دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به ورزش به ویژه فوتبال داشته است. گفتنی است که علاقه بیرانوند به ورزش باعث شده است تا او در دانشگاه تحصیلات خود را در رشته تربیت بدنی و در مقطع لیسانس به پایان برساند.

بهتر است بدانید در سال ۱۳۸۶ و زمانی که بیرانوند تنها ۱۵ ساله بود از اقوام خود پول کرایه اش را قرض کرد تا به این گونه بتواند به تهران بیاید. پس از آن بیرانوند سوار اتوبوس شد تا برای فوتبال از خرم آباد به تهران بیاید. او در اتوبوس با شخصی به نام حسین فیضی مربی تیم وحدت آشنا می‌ شود. سپس طبق گفته‌ های بیرانوند حسین فیضی بدون گرفتن هزینه‌ ای او را به تیم خود برد و پس از یک سال و در سال ۱۳۸۷ توسط مربی امیدهای نفت تهران برای نوجوانان این تیم انتخاب شد. به این گونه او به عنوان بازیکن به ورزش فوتبال راه یافت.

هم چنین ناگفته نماند که بیرانوند در تهران در خانه عمه‌ اش زندگی می‌ کرد و در کنار فوتبال برای درآمدزایی توانست در یک فست فود مشغول به کار شود. طبق گفته های بیرانوند او هر روز از شش صبح تا دوازده ظهر ظرف های پیتزا رو چرب می کرد. سپس ۱۲ به تمرین می رفت و دوباره بر می گشت و همانجا کارش را ادامه می داد. او بعد از کار در فست فود مدتی را در یک کارواش مشغول شد که در آن جا شرایط بهتری داشت. در نهایت پس از سال‌ ها سختی بیرانوند در سال ۹۲ وارد تیم بزرگسالان نفت شد و توانست به عنوان دروازه‌ بان در این تیم مشغول به فعالیت شود.

ماجرای ازدواج علیرضا بیرانوند با دخترعمویش

علیرضا بیرانود متاهل است و درواقع در سن کم موفق شد تشکیل خانواده بدهد. او یکی از دلایل موفقیتش را همین ازدواج زود هنگامش می داند. درواقع بیرانوند ۱۸ ساله بود که با دخترعمویش ازدواج کرد. آقای دروازه بان درباره ماجرای ازدواجش گفته است که آنها عشایر بودند و خانواده همسرش در شهر زندگی می کردند. وقتی او برای ثبت نام مدرسه به شهر می آمد شب ها به منزل عمویش می رفت که از همان دوران به دخترعمویش دل بست؛ سرانجام پس از اینکه خانواده علیرضا به شهر آمدند ۲ ، ۳ بار خانواده اش را برای خواستگاری به منزل عمو فرستاد که خانواده عمویش با ازدواج آنها مخالف بود. جالب است که علیرضا بیرانود در سال اول فوتبالش وقتی قرارداد ۸۰ میلیونی بست، خواهر همسرش به او گفته بود: چی برای من می خری تا برات اوکی کنم؟ که بیرانوند در پاسخ گفت: ببخشید! ۳ سال پیش باید می گفتی چی برام می خری اوکی کنم؟! اما درنهایت این وصلت شکل گرفت و با اینکه برخی از اعضای فامیل به بیرانوند می گفتند که همسرت برای پول با تو ازدواج کرده اما او این موضع را قبول ندارد و معتقد است که او و همسرش همدیگر را دوست دارند./رکنا

درویش پاسخ صحبت‌های بیرانوند را داد

رضا درویش در مورد اظهارات بیرانوند برای فسخ قرارداد با پرسپولیس به رسانه‌ها گفت: اگر بیرانوند، ترابی و اسماعیلی‌فر با رقم پیشنهادی کنار ما ماندند که هیچ اگر نه شاید جدا شوند چرا که اختلاف فاحشی با هم داریم.

وی در مورد بیرانوند گفت: ما قصد نداریم هواداران استرس داشته باشند و شلوغ‌کاری نمی‌کنیم و از راه‌های قانونی این موضوع را پیگیری خواهیم کرد هیچ ابهامی در قرارداد بیرانوند وجود ندارد و ما طبق مفاد قرارداد عمل کرده‌ایم.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد الحاقیه قرارداد بیرانوند گفت: تصمیم برای هر کسی بوده مدیر عامل یا هر شخص دیگری که الحاقیه را اضافه کرده به هر حال تمام و کمال پرداخت شده است و دلیلی برای فسخ نیست. ما در مورد دروازه‌بان نیز صبر می‌کنیم تا مراجع رسیدگی وضعیت این پست را روشن کنند. بیرانوند زحمت کشیده است و دروازه‌بانان بزرگ هم می‌توانند در این تیم حضور داشته باشند. به هر حال این بازیکنان از حضور در پرسپولیس سود هم برده‌اند و حقشان بوده، اما هیئت مدیره بنده را مکلف کرده است حتما جایگزین برای او مشخص کنم، اما هنوز تصمیم نگرفتیم و در انتظار تصمیم مراجع ذیربط در مورد قرار داد بیرانوند هستیم.

وی در مورد جذب لیموچی گفت: گفتند که ما از بازیکن خواستیم خودش رضایتنامه بگیرد من اینجا اعلام می‌کنم همه اینها حاشیه است. اساس جذب بازیکن درخواست باشگاه است و همه اسناد موجود است و حرف‌های حاشیه‌ای زیاد زده می‌شود.

درویش در مورد حضور سرمربی اسپانیایی گفت:‌ انشاالله هماهنگ می‌کنیم اوایل هفته بیاید البته ما باید برنامه ریزی کنیم ببینیم ابتدا بیاید امکانات پرسپولیس را ببیند و برود یا اینکه هر زمان آمد بماند و تمرینات را آغاز کند. ما ۲ مرداد قرار است اردو را آغاز کنیم.

وی در مورد ادعای بیرانوند برای تضعیف پرسپولیس گفت: آقای بیرانوند برای این صحبت‌ها باید دلیل داشته باشد باید دید ابعاد صحبت‌های وی چقدر است و در چه ابعادی حرف زده است و خودش باید جوابگوی این ادعا باشد.

درویش همچنین اعلام کرد که طبق برنامه ریزی یک هفته قبل از شروع لیگ بازی سوپر جام برگزار خواهد شد.

پیش از این بیرانوند قرارداد ۲ ساله خود با پرسپولیس را یکطرفه فسخ کرده و مدعی است ۲ میلیارد تومان از قبل طلب دارد در حالی که باشگاه معتقد است او برای فصل قبل تسویه کامل کرده است./خبر نگاران جوان

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط