04:15 - 1403/04/04

بیرانوند بست و رفت؟/ وکیل بیرو: علیرضا در تهران است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علیرضا بیرانوند با وجودی که هنوز یک فصل دیگر از قراردادش با باشگاه پرسپولیس باقی مانده بود، به یک باره قراردادش را به شکل یکطرفه با سرخپوشان تهرانی فسخ کرد تا پای میز مذاکره با قرمزهای تبریزی بنشنی...

بیرانوند بست و رفت؟/ وکیل بیرو: علیرضا در تهران است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علیرضا بیرانوند با وجودی که هنوز یک فصل دیگر از قراردادش با باشگاه پرسپولیس باقی مانده بود، به یک باره قراردادش را به شکل یکطرفه با سرخپوشان تهرانی فسخ کرد تا پای میز مذاکره با قرمزهای تبریزی بنشنید. در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در مورد تغییر مالکیت‌ تراکتور به گوش می‌رسید اما ظاهرا آنها چراغ خاموش به دنبال بازیکنان پرسپولیس بودند و آخرین خبرهای دریافتی حاکی ار آن است که با هر سه بازیکن فصل قبل تیم قهرمان به توافق نهایی رسیده اند.

در همین ارتباط شنیدیم پس از توافق کامل مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر با تراکتور، علیرضا بیرانوند نیز روز شنبه با تراکتوری‌ها قرارداد رسمی امضا کرد و سپس برای استراحت راهی ترکیه شد. دلیل اعلام نشدن این قراردادها نیز به وضعیت این روزهای مالکیت باشگاه تراکتور برمی‌گردد. گویا قرار است امضای قرارداد باشگاه تراکتور با مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی فر و علیرضا بیرانوند پس از مشخص شدن وضعیت مالکیت این باشگاه تبریزی و طی ۱۰ روز آینده به شکل رسمی اعلام شود.

در حالی از تبریز خبر می رسد بیرانوند پس از امضای قرارداد با تراکتور راهی ترکیه شده که نزدیکان بیرو می گویند او هنوز در تهران است. به گفته وکیل بیرانوند، دروازه بان تیم ملی به دلیل پیدانکردن بلیت پرواز به ترکیه سفر خود را به تاخیر انداخته است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط