بیانیه آبی‌ ها درباره انتخاب جانشین ساپینتو | واکنش به اسامی مطرح شده در فضای مجازی | آغاز مذاکرات استقلال با چند سرمربی کارنامه‌دار

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای و به نقل از حجت کریمی، درباره آخرین وضعیت مذاکره با سرمربیان مدنظر آبی ها، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از همشهری؛ پس از جدایی ریکاردو ساپینتو از استقلال، تلاش های مدیریت آبی ها برای انتخاب یک جانشین مناسب آغاز شده و آنها علاوه بر صحبت با چند گزینه خارجی، سرمربیان ایرانی را نیز مدنظر دادند و به دنبال اتخاذ بهترین تصمیم برای معرفی سرمربی فصل بعد هستند.

در روزهای اخیر، اسامی متعددی در فضای مجازی مطرح و از آنها به عنوان گزینه های سرمربیگری استقلال یاد شده است. مسئله ای که حالا از سوی مدیریت باشگاه تکذیب و از تلاش برای انتخاب یک سرمربی کارنامه دار خبر داده شده است.
در متن اطلاعیه ای که توسط رسانه رسمی استقلال منتشر شده،  صحبت هایی به نقل از حجت کریمی منتشر شده که

در زیر می خوانیم:

منافع باشگاه و هواداران خط قرمز من است 
تا آخرین لحظه‌ای که افتخار خدمتگزاری در باشگاه بزرگ و پرافتخار استقلال را داشته باشم، منافع باشگاه و خواسته‌های هواداران، خط قرمز و اولویت کاری من است. حتی یک لحظه را هم از دست نمی‌دهم و اجازه نمی‌دهم کوچک‌ترین خدشه‌ای به منافع باشگاه وارد شود تا راه برای نفرات بعدی و آیندگان هموار باشد.

* بلافاصله برنامه ریزی برای انتخاب بهترین مربی آغاز شد 
در ادامه این اطلاعیه آمده است:
همچنین ارائه برخی توضیحات در خصوص انتخاب سرمربی جدید ضروری است:
مدیریت باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی جدید، کلیه جوانب و شرایط را در نظر می‌گیرد. پس از این که ریکاردو ساپینتو روز گذشته اعلام کرد قصد ادامه حضور در استقلال را ندارد، بلافاصله برنامه ریزی برای انتخاب بهترین سرمربی با توجه به شرایط موجود آغاز شد.
* در ۲ ماه، پرونده کلیه مطالبات خارجی بسته شد 
سرپرست مدیرعاملی باشگاه، در حدود ۲ ماه حضور خود در این مسئولیت، پرونده کلیه مطالبات خارجی را بست تا استقلال از بابت این شکایت‌های قدیمی، نگرانی‌ای برای آینده نداشته باشد. همین دغدغه، برای انتخاب کادرفنی جدید نیز وجود دارد تا انتظارات به حق هواداران برآورده و بهترین تیم برای فصل جدید بسته شود.
* گمانه زنی ها فضای مجازی با واقعیت فاصله دارد
گمانه زنی‌های بسیاری در فضای مجازی مطرح شده که با واقعیت بسیار فاصله دارد. درخواست ما از رسانه‌های رسمی و هواداری این است که ذهنیت و حدس و گمان خود را به عنوان خبر قطعی منتشر نکنند زیرا هیچ کمکی به استقلال نمی‌کند.
* مذاکرات با چندین مربی کارنامه دار آغاز شده است 
سرپرست مدیرعاملی باشگاه از روز گذشته مذاکرات اولیه را با چند مربی با کارنامه و موجه آغاز کرده و با در نظر گرفتن جمیع جهات، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین مربی انتخاب خواهد شد. باشگاه استقلال از تک تک دقایق استفاده می‌کند تا هرچه زودتر، مناسب‌ترین انتخاب را انجام دهد زیرا به اهمیت سرعت و دقت برای انتخاب کادرفنی، واقف هستیم.
* فقط به اخبار رسمی توجه کنید 
از اصحاب محترم رسانه و هواداران گرامی نیز درخواست می‌کنیم فقط به اخبار رسمی توجه کنند و اجازه دهند باشگاه در آرامش و تمرکز، پروسه انتخاب سرمربی را به نتیجه برساند.

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.