بهترین پاسورهای الدحیل استقلالی بودند!

الدحیل قطر در برابر استقلال فقط علی کریمی را به عنوان پاسور در اختیار نداشت. خبرورزشی – برای الدحیل قطر فقط علی کریمی پاس گل نمی‌دهد در نیمه اول بازی استقلال و الدحیل مسعود ریگی و احمد موسوی هم چند بار مهاجمان قطری را در موقعیت گل قرار دادند که در یک نوبت اشتباه عجیب […]

الدحیل قطر در برابر استقلال فقط علی کریمی را به عنوان پاسور در اختیار نداشت.

بهترین پاسورهای الدحیل استقلالی بودند!

خبرورزشی – برای الدحیل قطر فقط علی کریمی پاس گل نمی‌دهد در نیمه اول بازی استقلال و الدحیل مسعود ریگی و احمد موسوی هم چند بار مهاجمان قطری را در موقعیت گل قرار دادند که در یک نوبت اشتباه عجیب ریگی باعث ثبت گل دوم الدحیل شد.

ضریب اشتباهات استقلالی‌ها در نیمه اول بازی آنقدر زیاد بود که صدای کادر فنی را هم درآورد. تقریباً می‌شد گفت با هر توپی که به سمت دروازه استقلال می‌آمد، تن و بدن هواداران این تیم می‌لرزید و البته بلافاصله تور دروازه هم به لرزه درمی‌آمد.

شاید اگر دیاباته بعد از گلی که زد، قدر پاس طلایی قایدی را می‌دانست شرایط عوض می‌شد و این استقلال بود که با برتری به رختکن می‌رفت اما شیخ نتوانست دروازه خالی را باز کند ودر نهایت نیمه اول بازی در حالی به پایان رسید که هر دو تیم آشکارا در خط دفاعی ضعف‌های عدیده داشتند و البته در خط حمله بسیار خطرناک بودند.

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی