۱۶:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۳

بمب نقل و انتقالات لیگ در راه استقلال

نگاهی به عملکرد فوتبالیست جوان گیلانی حاضر در باشگاه خوزستانی نظر کادر فنی تیم استقلال و مدیران این باشگاه را به خود جلب کرد.

بازیهای باقی مانده استقلال و پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، نگاهی به عملکرد فوتبالیست جوان گیلانی حاضر در باشگاه خوزستانی نظر کادر فنی تیم استقلال و مدیران این باشگاه را به خود جلب کرد.

به گزارش عرشه آنلاین؛ جواد آقایی بازیکن ۲۴ ساله گیلانی، متولد آذر ماه سال ۱۳۷۸ که فوتبال خود را از باشگاه‌های سپیدرود در استان گیلان و سپس شهرداری آستارا آغاز کرد حالا مدتی است که در تیم استقلال خوزستان به چشم و چراغ این تیم خوزستانی تبدیل شده است. خیلی از خوزستانی های استقلالی فوتبال او را به مهدی قایدی شبیه می دانند.

گلزن قرمزدوست آبی‌پوش!

فوتبالیستی که شایعه شده علایق شخصی قدیمی به پرسپولیس دارد و یکی از گزینه‌های مد نظر برای حضور در این تیم تهرانی به شمار می‌رود اما حالا و با توجه به درخشش در بازی‌های اخیر شرایط برای او به نوعی متفاوت شده است.

بهترین گلزن استقلال خوزستان

جواد آقایی در حال حاضر با ۲۸ بازی برای تیم استقلال خوزستان و زدن ۹ گل بهترین گلزن این تیم آبی خوزستانی است. این بازیکن در این فصل مقابل تیم‌های صنعت نفت آبادان، پرسپولیس (دو بار در بازی رفت)، آلومینیوم اراک، ذوب آهن، سپاهان، نساجی مازندران و مس رفسنجان (دو بار) موفق به گلزنی شده که مجموعاً او را به عنوان بهترین فوروارد سیروس پورموسوی معرفی کرده است.

 

336545

یار ثابت تیم آبی خوزستان

آقایی پور از ۲۸ بازی این فصل خود در ۲۵ دیدار از ابتدا در ترکیب تیم استقلال خوزستان فیکس بوده و تاکنون ۲۳۳۵ دقیقه برای آبی‌های خوزستان بازی کرده است. او در جدول کلی گلزنان لیگ برتر نیز همراه با عیسی آل کثیر در رده سوم قرار دارد.

۹ تیر قراردادش تمام است

طبق آنچه در صفحه ترانسفر مارکت این بازیکن مشخص شده قرارداد او در تاریخ نهم تیر ماه سال جاری به پایان می‌رسد و دیگر با استقلال خوزستان قرارداد ندارد.

 

336544

قیمت عجیب بازیکن تیم ته جدولی

ارزش حدودی این بازیکن در حال حاضر ۳۷۵ هزار یورو تخمین زده شده که معادل ۲۴ میلیارد تومان برآورد می‌شود. رقمی که برای یک بازیکن در تیم پایین جدولی لیگ ایران زیاد به نظر می رسد که البته احتمال دارد در صورت انتقال به تیمی مثل استقلال با کاهش قابل ملاحظه‌ای همراه باشد.

نام پدیده لیگ ۲۳ در فهرست خریدهای استقلال

اما از کادر فنی استقلال تهران و مدیران باشگاه خبردار شدیم نام این فوتبالیست جوان و گلزن به عنوان کسی که می‌تواند جایگزین خوبی برای تقویت خط حمله استقلال و جایگزین مهدی قائدی باشد در فهرست بازیکنان استقلال قرار گرفته و مذاکرات ابتدایی نیز با مدیر برنامه این پدیده جوان انجام شده است.

 

316673

شادی گل جواد آقایی پور پس از گلزنی به پرسپولیس در دیدار رفت

 

ترافیک خط حمله پرسپولیس!

با توجه به حضور مهاجمان گلزن در تیم پرسپولیس اعم از استون اورونوف، عیسی آل کثیر، مهدی ترابی و بازیکنانی از این دست باید دید در روزها و هفته‌های آینده پس از پایان مسابقات لیگ برتر این فوتبالیست چه تصمیمی برای اینده فوتبالی اش خواهد گرفت. ضمن اینکه غیر از سرخابی ها قطعا دیگر تیم‌های لیگ برتری نیز در فصل نقل و انتقالات بدنبال پدیده‌های این چنینی جوان لیگ بیست و سوم هستند.

منبع: خبر ورزشی

مطالب مرتبط