۰۴:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۱

بمب نقل و انتقالات در استقلال ترکید/ شاه ماهی نکونام در تور گیر کرد

باشگاه پرسپولیس پس از یک هفته مذاکره در آخر با یحیی گل محمدی قطع همکاری کرد در حالیکه مدیران استقلال پس از جذب سیلوا به دنبال حسین زاده رفتند . مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا در نقل و انتقالات نیم فصل ، بازیکنان مورد نیاز نکونام ر...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، باشگاه پرسپولیس پس از یک هفته مذاکره در آخر با یحیی گل محمدی قطع همکاری کرد در حالیکه مدیران استقلال پس از جذب سیلوا به دنبال حسین زاده رفتند . مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا در نقل و انتقالات نیم فصل ، بازیکنان مورد نیاز نکونام را جذب کنند .

باشگاه استقلال در اولین قدم از فعالیت نقل و انتقالاتی خود در پنجره زمستانی، از رافائل سیلوا رسما رونمایی کرد. با این اتفاق آبی پوشان هم به توافقی با این بازیکن دست یافتند تا با جریمه و محرومیت جدید از سوی فیفا مواجه نشوند و هم خط دفاع خود را مستحکم تر کردند.حالا پس از این خرید گفته می شود که استقلالی ها وارد مرحله جذب دومین گزینه مدنظر جواد نکونام شده اند.

با توجه به عدم استفاده زیاد خمز در تراکتور از حسین زاده، رایزنی های باشگاه استقلال برای جذب این بازیکن از طریق مذاکره با باشگاه تراکتور آغاز شده است. این نقل و انتقال به تراکتور هم اجازه مى دهد تا براى خرید دو سه بازیکن جدید مانند عیسى آل کثیر جا باز کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار