• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Tuesday - 28 June - 2022

اخبار ویژه

فال ابجد امروز 8 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز سه شنبه 8 تیر 1401 + فیلم آخرین وضعیت تعیین تکلیف حقوق بازنشستگان تیر 1401/ دولت در برابر افزایش حقوق بازنشستگان مقاومت می‌کند؟ نتیجه نهایی افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی چه شد؟/ چشم انتظاری موسپیدان کِی تمام می شود؟ 1401/04/07 زمان دقیق اجرای رتبه بندی معلمان مشخص شد؟/ بالاخره حقوق معلمان از کِی زیادتر می شود؟+ جزئیات 7 تیر تنش در مجلس بر سر عدم اجرای رتبه بندی معلمان امروز 7 تیر/ وزیر آموزش و پرورش باید استیضاح شود بازنشستگان سورپرایز می شوند | واریز افزایش حقوق بازنشستگان امشب؟ 7 تیر 1401 وضعیت آب و هوا در هفتم تیر/ روند افزایش دما در کشور ادامه دارد دولت باید نظر مجلس درباره حقوق بازنشستگان را بپذیرد/ قبل از پایان تیر کام مستمری‌بگیران شیرین می‌شود؟ فال ابجد 7 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 7 تیر 1401 + فیلم آیا رتبه بندی معلمان کنسل می شود ؟! /صدای مجلس هم درآمد ! جزئیات مهم از طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ۲۵ درصد باقی‌مانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود+ جزئیات 6 تیر خبر خوش برای بازنشستگان / دولت کوتاه آمد/ معاون اول رئیسی اصلاح حقوق بازنشستگان را اعلام می کند جزئیات مهم از طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ۲۵ درصد باقی‌مانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود جزئیات یک جلسه مهم | سرپرست وزارت کار: خبر خوشی درباره حقوق بازنشستگان دارم فال قهوه ۷ تیر ۱۴۰۱ خبر مهم آموزش و پرورش برای معلمان امروز دوشنبه6 تیر 1401 | جزئیات ثبت‌نام بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد فال روزانه سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ وضعیت آب و هوا در ششم تیر/ آسمان نوار غربی کشور غبارآلود است فال ابجد 6 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 6 تیر 1401 + فیلم سکته پدر شوهر بعد دیدن خیانت عروس!

بلای که در انتظار پول دوست‌هاست!

  • کد خبر : 1312698
  • 07 خرداد 1401 - 19:37
بلای که در انتظار پول دوست‌هاست!
این روزها همه افراد به دنبال پول درآوردن هستند اما باید بدانید مادی گرایی و پول دوستی بیش از حد می تواند مشکلات جدی در زندگی شما به وجود بیاورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،هیچ شکی نیست که در جامعه امروزی خیلی از ما در طول روز فقط به فکرِ پول درآوردن هستیم، زیرا نیاز جامعه تعیین می کند که ما اینگونه باشیم؛ اما مادی گرایی و پول دوستی بیش از حد ممکن است که باعث ایجاد شرایطی خاص شده و تغییراتی را در شما به وجود بیاورد که در این بخش راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد.

باعث ایجاد شادی شرطی می شود

مادی ‌گرایی باعث می شود که شما فقط در بعضی شرایط خاص؛ احساس شادی و خوشبختی کنید؛ شرایطی که در آن پول، شغل، خانه ی رویاهای تان فراهم باشد. در غیر این صورت نمی توانید از زندگی واقعی لذت ببرید.

پذیرش شما کمتر می‌ شود

زمانی که بیش از حد مادی گرا باشید، نمی توانید شرایط سخت مالی را تحمل کنید. در صورتی که پذیرش یک نیاز اساسی در انسان است؛ اما پول دوستی بیش از حد، پذیرش را از شما می گیرد.

اجازه میدهید که جامعه، زندگی را به شما دیکته کند

زمانی که بیش از حد به پول فکر کنید، از واقعیت‌ های زندگی فرار می کنید. در واقع جامعه، شرایط زندگی شما را مشخص می کند و همه چیز به شما دیکته و در واقع تحمیل خواهد شد.

ممکن است احتکار کنید

زمانی که افراد خیلی به پول و ثروت فکر کنند، فقط سود خودشان را در نظر می‌ گیرند. به خاطر همین ممکن است دست به کارهایی بزنند که به ضرر خودشان و جامعه است که یکی از همین کار ها احتکار کردن می باشد.

به نتایج خاصی از پول دوستی دست پیدا می کنید

زمانی که بیش از حد مادی گرا باشید، تعریف شما از خانه مورد علاقه، ماشین مورد نیاز، اموال و ثروت با دیگران متفاوت خواهد بود و به طور کل نتیجه و هدف متفاوت از دیگران خواهید داشت و این گونه به مرور؛ احساس تنهایی خواهید کرد.

ممکن است درک اشتباهی از واقعیت داشته باشید

وقتی که بیش از حد به پول و ثروت اهمیت بدهید، درک شما از واقعیت با دیگر افراد اطرافتان متفاوت می شود و مدام درگیر فکر کردن به پول هستید و همین باعث می شود که شرایط برای تان تغییر کند.

دیگران را قضاوت می کنید

افرادی که خیلی زیاد به پول فکر می کنند؛ اعتماد به نفس پایینی دارند‌ و خیلی زود دیگران را قضاوت می کنند و از روی مال و ثروت آن ها را می‌ سنجند‌. همین باعث می شود که همیشه نسبت به دیگران شک و بدبینی داشته باشند.

تفاوت بین هزینه و ارزش برای شما کمرنگ می شود

افرادی که بیش از حد به پول فکر می کنند، هزینه و قیمت هر چیز را متفاوت با ارزش آن می‌دانند؛ در صورتی که این تفکر کاملا غلط است.

هیچ چیز برایتان خاص و منحصر به فرد نخواهد بود

زمانی که شما بیش از حد پول دوست باشید، فقط مال و ثروت خوشحال تان می‌ کند و هیچ چیز دیگری برای تان متفاوت و خاص نیست، زیرا فقط به دنبال پول می گردید.

به دنبال ثروت نامرئی می گردید

زمانی که خوشبختی را بر پایه ثروت و پول بدانید، تعریف شما از واقعیت و ثروت حقیقی دچار مشکل خواهد شد و متوجه می شوید که نمی‌ توانید آرامش را با پول بخرید و ممکن است بعد از مدتی سرخورده شوید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1312698
  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi