بقاع متبرکه قم نقش ویژه ای در جذب توریسم مذهبی کشور دارد

دکتر سرمست؛ بقاع متبرکه قم نقش ویژه ای در جذب توریسم مذهبی کشور دارد به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، بهرام سرمست امروز در دیدار معاون سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به جایگاه مذهبی استان قم افزود: اماکن و بقاع متبرکه جز جاذبه‌های معنوی قم محسوب می‌شوند و نقش ویژه در جذب گردشگری […]

دکتر سرمست؛

بقاع متبرکه قم نقش ویژه ای در جذب توریسم مذهبی کشور دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، بهرام سرمست امروز در دیدار معاون سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به جایگاه مذهبی استان قم افزود: اماکن و بقاع متبرکه جز جاذبه‌های معنوی قم محسوب می‌شوند و نقش ویژه در جذب گردشگری مذهبی ایفا می کنند.

سرمست بیان کرد: باید در راستای بهره گیری بهینه از سرمایه های مادی، فکری و اجتماعی مربوطه به اوقاف برای اقتضائات جدید گام برداشته شود.

وی در ادامه با اشاره به همکاری بسیار خوب مدیران اوقاف و بقاع متبرکه در ارتباط با بحث کرونا افزود: در طرح مواسات و کمک های مومنانه اوقاف در کنار خیرین عملکرد خوبی داشته است که امیدواریم این همکاری ها افزایش یابد.

استاندار قم همچنین تکریم جانبازان و خانواده معظم شهدا را تعظیم شعائر دانست و گفت: انتظار داریم اوقاف و بنیاد شهید در این زمینه تعامل تنگاتنگی داشته باشند.

انتهای پیام ۳۱۳/۱۷

برچسب‌ها

  • معاون اوقاف کشور
  • استاندارقم
  • توریسم زیارتی
  • حوزه نیوز

حوز نیوز