بعضی‌ها که کنار جواد نکونام نشسته‌اند ۳ کلاس هم سواد ندارند/ کل فوتبال ما لجن است!/ سبک بازی فولاد را در تیم کی‌روش دیده بودیم

بهزاد داداش پیشکسوت فوتبال ایران گفت: همه واقعیت حاکم بر فوتبال کشورمان را می‌دانیم و اگر بخواهیم ریز شویم باید بگوییم متأسفانه کل فوتبال ما لجن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بعضی‌ها که کنار جواد نکونام نشسته‌اند ۳ کلاس هم سواد ندارند/ کل فوتبال ما لجن است!/ سبک بازی فولاد را در تیم کی‌روش دیده بودیم. بهزاد داداش‌زاده هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی باخت قرمز پوشان به فولاد را شوک به موقعی برای تیم می‌دانست و در حواشی که در طول بازی پیش آمد حق را به پرسپولیسی ها داد و معتقد است که عامل اصلی حواشی نیمکت فولادی ها بودند. بخش هایی از این مصاحبه را در ادامه می خوانید:

*هر دو تیم در مجموع خیلی خوب نبودند اما کاملا مشخص است که در نیم‌فصل دوم تیم ها از یکدیگر شناخت بهتری به دست آورده‌اند و همین قضیه باعث می‌شود که تیم ها خیلی سخت از یکدیگر امتیاز بگیرند. از طرفی پرسپولیس راه سخت تری دارد زیرا هر تیمی که مقابل قرمزها قرار می‌گیرد می‌خواهد از این تیم امتیاز بگیرد و با روحیه بسیار زیادی پا به میدان می‌گذارد.

*من حرف یحیی را تأیید می‌کنم اما معتقدم بهتر بود از واژه دیگری استفاده می‌کرد چون همه واقعیت حاکم بر فوتبال کشورمان را می‌دانیم و اگر بخواهیم ریز شویم باید بگوییم متأسفانه کل فوتبال ما لجن است.

*جواد نکونام هم بازیکن خوب و پسر خوبی است اما دور و بر او و اطرافش کسانی هستند که به وجهه او لطمه می‌زنند. افرادی بی‌سواد که تا سه کلاس سواد دارند اما با رابطه روی نیمکت یک تیم خوب نشسته‌اند. از سوی دیگر من معتقدم جواد از نظر فنی توانایی این را دارد از حریفان امتیاز بگیرد، دیگر نیازی نیست که از روش هایی که در شان او نیست استفاده شود. از طرفی شاید داور هم از جو حاکم بر وی‌آی‌پی ورزشگاه فولاد و به نوعی از جان خودش ترسید که آن‌گونه قضاوت کرد و پنالتی صددرصد روی دیاباته را نگرفت و با هر فریاد نیمکت و مربیان تیم میزبان برای آنها خطا می‌گرفت.

*پرسپولیس نباید وارد حاشیه شود و یحیی باید با تدبیر خودش مانع حاشیه سازی برای تیم شود. خیلی‌ها منتظرند تا پرسپولیس به هدفش نرسد و از جایگاه فعلی‌اش فاصله بگیرد. از این‌رو تیم باید با قدرت به مسیرش ادامه دهد و به حواشی توجهی نکند.

*ما این سبک بازی فولاد را در تیم کی‌روش دیده بودیم و در این بین بعضی از مربیان ما نظیر جواد نکونام هم که با کی‌روش کار کرده بودند دفاع اتوبوسی را در دستور کار خودشان دارند. نکونام هم خوب از کی‌روش یاد گرفته اما بهتر است کمیته آموزش راهکاری برای مقابله با این روش به مربیان ما یاد بدهد.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*