۰۹:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۸

برگزاری کمیته وصول و امهال مطالبات کهگیلویه و بویراحمد در شعبه گچساران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون کهگیلویه وبویراحمد، مهدی منتظری در جلسه کمیته وصول وامهال مطالبات استان که با حضور معاون استان،رئیس دایره حقوقی و کارشناس امهال و همچنین روسای شعب مناطق گرمسی...

توسعه تعاون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون کهگیلویه وبویراحمد، مهدی منتظری در جلسه کمیته وصول وامهال مطالبات استان که با حضور معاون استان،رئیس دایره حقوقی و کارشناس امهال و همچنین روسای شعب مناطق گرمسیری که به میزبانی شعبه گچساران برگزار شد، گفت : باید دیدگاه مان در جهت کنترل منابع و مصارف که تعمیم دهنده رویکرد بانک درعرصه خدمات‌رسانی است تغییر دهیم.

مدیر شعب کهگیلویه وبویراحمد، در خصوص مطالبات غیر جاری استان گفت: باید تلاش و اهتمام لازم را در جهت وصول به هنگام مطالبات سررسید گذشته،معوق ومشکوک والوصول درجهت بازگرداندن مجدد منابع به چرخه خدمات‌رسانی به واحد های تولیدی معمول داشت.

وی رویکرد همدلانه و دلسوزانه را امری مؤثر در پیشبرد اهداف سیاست‌های وصول دانست وافزود:بی‌شک مطالبات غیر جاری استان با همدلی، اهتمام و جدیت همکاران و تقویت ارتباط با نهادهای تصمیم گیر و کارگروههای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تعیین تکلیف می شود.

مهدی منتظری با اشاره به شرایط اقلیمی استان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در کنترل منابع و مصارف؛ اقدام‌های اثرگذاری در راستای خدمت‌رسانی بیشتر شعب به کار خواهیم برد. بهتر است تمامی فعالیت‌هاو اقدام‌های کارکنان شعب در راستای وصول مطالبات همراه با نگاه حمایتی باشد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار