۱۴:۰۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۵

برگزاری مزایده تعدادی از اموال مازاد بانک ملی ایران در استان سیستان و بلوچستان

بانک ملی ایران در راستای اجرای سیاست های دولت سیزدهم مبنی بر واگذاری اموال تملیکی و مازاد،تعدادی از اموال مازاد خود در استان سیستان و بلوچستان را از طریق مزایده الکترونیکی سامانه تدارکات دولت (ستاد ایران) به صورت نقد واقساط فروش می ...

وام بانک ملی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، تاریخ برگزاری و انتشار این مزایده  از ساعت ۸ مورخ ۴ بهمن ماه تا لغایت ساعت ۱۵ مورخ ۲۳ بهمن ماه جاری است.

مهلت دریافت اسناد مزایده از ساعت ۸ مورخ ۴ بهمن ماه تا تا ساعت ۱۵ مورخ ۱۲ بهمن ماه جاری و مهلت ارائه پیشنهاد و شرکت در مزایده نیز از ساعت ۸ مورخ ۴ بهمن ماه تا ساعت ۱۵ مورخ ۲۳ بهمن ماه جاری تعیین شده است.

پاکت های الکترونیکی این مزایده ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۴ بهمن ماه جاری بازگشایی می شوند.

امکان شرکت در مزایده بدون دریافت اسناد مزایده میسر نیست لذا متقاضیان شرکت در مزایده حتماً باید جهت شرکت در مزایده تا قبل از اتمام تاریخ مهلت دریافت اسناد مزایده (ساعت ۱۵ مورخ ۱۲/۱۱/۱۴۰۲) نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) اقدام کنند.

متقاضیان خرید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir بخش مناقصه و مزایده،بخش مزایده (نوبت هفتم اموال غیرمنقول و نوبت هشتم اموال منقول) اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران یا به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) www.setadiran.ir مزایده،بخش مزایده دستگاه اجرایی،بخش مزایده گر، ( مزایده شماره ۲۰۰۲۰۰۴۵۲۰۰۰۰۰۰۵ اموال غیر منقول ) مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی همچنین می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ۱۴۵۶ یا ۴۱۹۳۴-۰۲۱ و در مورد املاک با شماره ۵۴۳۳۴۲۹۱۹۹ تماس بگیرند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار