۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۴

برگزاری رزمایش ۵ هزار و ۷۲۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم در هفته بسیج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به‌منظور تشریح برنامه‌های هفته بسیج برگزار شد، گفت: آذرماه یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی ...

برگزاری رزمایش ۵ هزار و ۷۲۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم در هفته بسیج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به‌منظور تشریح برنامه‌های هفته بسیج برگزار شد، گفت: آذرماه یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج مستضعفین است. اگرچه آن زمان جنگ آغاز نشده بود، اما ایشان بسیج را برای خدمت به مردم و پاسخ به ضروریات زندگی مردم تشکیل دادند.

وی افزود: شجره طیبه الهی بسیج در محور اصلی محور مقاومت ملت ایران در دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف قرار دارد و با تقدیم ده‌ها شهید، مکتب دفاعی کشور را خلق کرد که سایر ملت‌های اسلامی از این مکتب، دفاع را یاد گرفته و بر این اساس محور مقاومت شکل گرفت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بسیج شرایط و تشکیلاتی را برای نقش آفرینی مردم فراهم کرده است تا حاکمیت مردمی دینی تحقق یابد.

سردار سلیمانی شعار هفته بسیج را «بسیج پاره تن مردم ایران» اعلام کرد و گفت: برنامه‌های هفته بسیج با رزمایش پنج هزار و ۷۲۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین هزار و ۵۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا می‌شود و چهار هزار زندانی جرائم غیرعمد نیز آزاد خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اهدای بسته‌های معیشتی به نیازمندان را از دیگر اقدامات بسیج برشمرد و عنوان کرد: دو هزار و ۵۳۳ پروژه شامل مسکن محرومین، برق‌رسانی، احداث راه، پل و مراکز درمانی در این هفته افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار