۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۹

برگزاری بیش ازدو هزار و ۲۰۰ برنامه‌ متنوع فرهنگی و مذهبی در اصفهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عمده برنامه‌ها را که در قالب طرح‌های گوناگون از سوی موسسات قرآنی و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در استان در حال برگزاری است راشامل: قرائت جزء خوانی قران کری...

برگزاری بیش ازدو هزار و ۲۰۰ برنامه‌ متنوع فرهنگی و مذهبی در اصفهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عمده برنامه‌ها را که در قالب طرح‌های گوناگون از سوی موسسات قرآنی و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در استان در حال برگزاری است راشامل: قرائت جزء خوانی قران کریم در مساجد، برگزاری دعای افتتاح وابوحمزه ثمالی، تفسیر کوتاه قران و نهج البلاغه، برگزاری مسابقات پیامکی از نکات کلیدی هر جزء قرآن، مسابقه قرآن بخوان جایزه بگیر ویژه نونهالان و کودکان بیان کرد.
حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی برپایی ایستگاه نقاشی با موضوعات قرآنی، مسابقه دل نوشته‌های ماه مهمانی خدا، مسابقه کتبی از شرح دعا‌های روزانه ماه مبارک رمضان، برگزاری کلاس اخلاق و احکام، برنامه‌های ماه رمضان هر روز به نام یک شهید، آموزش فنی ترتیل قرآن کریم با حضور استادان در مساجد را از برنامه‌های درحال اجرا در استان اصفهان اعلام کرد.
او برپایی نمایشگاه قرآنی در دهه سوم ماه مبارک رمضان با موضوعات عرضه آثار و محصولات فرهنگی، قرآنی وهنری غرفه‌های عفاف و را از برنامه‌های پیش بینی شده در ماه مبارک رمضان بیان کرد.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار