بردن بارسا می‌تواند سرنوشت اینتر را تغییر دهد

هاکان چالهان اوغلو، ستاره اینتر، از پیروزی این تیم برابر بارسلونا بسیار خوشحال است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بردن بارسا می‌تواند سرنوشت اینتر را تغییر دهد.  اینتر شب گذشته در سومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن سیرو میزبان بارسلونا بود موفق شد با نتیجه ۰-۱ از سد این تیم عبور کند.

بردن بارسا می‌تواند سرنوشت اینتر را تغییر دهد

تک گل تیم سیمونه اینزاگی که باعث پیروزی آنها در این دیدار و کسب سه امتیاز این بازی شد را چالهان اوغلو به ثمر رساند تا نقش مهمی را برای تیمش ایفا کرده باشد.
او پنج سال بود که در لیگ قهرمانان گلزنی نکرده بود و آخرین بار با پیراهن بایر لورکوزن در سپتامبر ۲۰۱۶ موفق به انجام این کار شده بود اما حالا گل مهمی را برای نراتزوری زده که ممکن شرایط این تیم را در فصل جاری تغییر دهد.

چالهان اوغلو پس از پایان این دیدار به خبرنگاران گفت:« بسیار مهم بود که بتوانیم در بازی امشب به پیروزی برسیم. ما باید به هواداران نشان می‌دادیم که آماده هستیم چون آنها هستند که هر بازی کنار ما و نزدیک به ما هستند و امشب هم به ما کمک کردند.»

بردن بارسا می‌تواند سرنوشت اینتر را تغییر دهد

بردن بارسا می‌تواند سرنوشت اینتر را تغییر دهد

این ملی‌پوش ترکیه‌ای درباره شرایط این بازی اظهار داشت:« ما نشان دادیم که شایسته پیروزی هستیم. این بازی واقعا اهمیت زیادی داشت و ممکن است سرنوشت اینتر در ادامه فصل را تغییر دهد چون ما می‌خواهیم همین روند را در دیدارهای دیگر نیز ادامه دهیم. هنوز برای صحبت درباره صعود به مرحله بعدی زود است، ما باید آرام باشیم و بازی به بازی پیش برویم.»

اندیشه معاصر را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*