برترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۶ اردیبهشت

بازار امروز با افزایش نسبی عرضه در نماد‌های بزرگ آغاز به کار کرد.

به گزارش اندیشه معاصر؛ امروز یکشنبه (۲۶ اردیبهشت ماه) بازار با افزایش نسبی عرضه در نماد‌های بزرگ و کوچک آغاز به کار کرد.

برترین صفوف تقاضا و عرضه در بورس و فرابورس در پیش گشایش

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۶ اردیبهشت ماه

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۶ اردیبهشت ماه

خگستر صف خرید شد.

رشد ۲۸۰واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۹هزار واحد قرار گرفته است.

نماد‌های کچاد، خودرو و شبندر بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های فملی، فولاد و وتجارت بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

در گروه فلزات اساسی روند معاملات متعادل است. فولاد در محدوده صفر تابلو با نوسانات منفی دنبال می‌شود. فملی در مدار مثبت و در محدوده ۱۳۲۴ تومان قرار گرفته است. ذوب در قیمت ۳۴۲ تومان افت بالغ بر ۱ درصدی را تجربه می‌کند.

به موجب قدرتنمایی خریداران در خودرویی ها، شاهد تشکیل صف خرید بر روی نماد خودرو و خگستر هستیم. صف فروش خزامیا نیز جمع شد و هم اکنون در محدوده ۸۳۲ تومان با رشد بیش از ۱ درصدی قیمت همراه است.

رشد دو هزار واحدی شاخص کل

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد دو هزار و ۷۱۲واحدی (۰.۲درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۲هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۲درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۸۱نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۸۳نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

نماد‌های خودرو، برکت، خزامیا، شپنا، شبندر، فملی و کاما در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نمادهای کزغال، فروی، فگستر، کرمان، وسپهر، ذوب و آریا در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود ۸۱۰میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۳۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.