۱۹:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۷

روانشناختی رفتاری

برای اینکه بیماران در بیمارستان راحت تر باشند چه راهکاری وجود دارد؟

بیمارستان ها مکان های راحتی نیستند. چراغ ها روشن و نامطلوب هستند، هوا خشک است، صندلی ها سفت و سخت، دکور یکنواخت است، غذا متوسط است،

بیمارستان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بیمارستان ها مکان های راحتی نیستند. چراغ ها روشن و نامطلوب هستند، هوا خشک است، صندلی ها سفت و سخت، دکور یکنواخت است، غذا متوسط است،برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

امتیاز کلیدی

بیمارستان ها معمولاً مکان های ناراحت کننده ای هم برای بیمار و هم برای مراقب هستند.
برخی موارد کوچک راحتی که می توانند در مواقع استرس زیاد راحتی بیشتری ایجاد کنند.
چند چیز وجود دارد که باید به همراه داشته باشید یا به خاطر داشته باشید که ممکن است به شما و عزیزتان کمک کند.

بیمارستان ها مکان های راحتی نیستند. چراغ ها روشن و نامطلوب هستند، هوا خشک است، صندلی ها سفت و سخت، دکور یکنواخت است، غذا متوسط است، قهوه افتضاح است، و استرس بسیار زیاد است.

برای اینکه بیماران در بیمارستان راحت تر باشند چه راهکاری وجود دارد؟

برای اینکه بیماران در بیمارستان راحت تر باشند چه راهکاری وجود دارد؟

آیا کاری برای انجام آن وجود دارد؟

بله، با کمی تلاش می توانید اقامت راحت تری را برای خود و عزیزتان ایجاد کنید. اگر بخواهم برای خودم یا هرکس دیگری که با یکی از عزیزانم در بیمارستان وقت می گذراند یک کیسه سلامتی درست کنم، چند چیز وجود دارد:

قهوه و چای

قهوه یا چای معمولاً برای بازدیدکنندگان در دسترس است، اما ممکن است طعم وحشتناکی داشته باشد. بسته های قهوه فوری با کیفیت بالاتر و انواع چای مورد علاقه خود را، اگر مربای شماست، بگیرید. اگر مدتی آنجا خواهید بود، یک لیوان مناسب بردارید تا کمی راحتی داشته باشید. ایده بدی نیست که یک جعبه قهوه مسافرتی در یک کافی شاپ درست کنید تا بتوانید با کسانی که به اتاق می آیند به اشتراک بگذارید زیرا آنها اغلب با معمای قهوه بد مواجه هستند. با دیدن پدرم که مهمان نوازانه به پرستار یک فنجان قهوه و کلوچه از روی میز غلتکی کنار تختش ارائه می دهد، قلبم لبخند زد.

غذا

کافه تریاها در بیمارستان ها کاملاً کافی هستند، اما ممکن است بخواهید کنترل بیشتری بر مواد مغذی مصرفی خود داشته باشید، به خصوص در زمان استرس زا که سطح کورتیزول شما از قبل تعیین می کند چه مقدار بخورید و چه مدت چربی را ذخیره کنید. مقداری میوه یا سبزی خرد شده برای نوشیدن در دسترس داشته باشید. خدمات تحویل غذا ممکن است گزینه های متنوع تری را ارائه دهد.

لباس ها

بیمارستان ها معمولا خنک و استریل هستند و بسته به اتاقی که در آن هستید، ممکن است کاملاً سرد باشد یا دما به شدت نوسان کند. مثل زمانی که در کمپینگ لباس می پوشید، لایه لایه بپوشید. حتی اگر تابستان است، ممکن است پاهای شما در صندل سرد باشد، بنابراین یک جفت کفش و جوراب بسته در دسترس داشته باشید. کفش‌های تنیس به شما کمک می‌کنند بین ایستگاه پرستاران، سالن استراحت بازدیدکنندگان یا کافه تریا بدوید. آنها همچنین راه رفتن مستقیم از درب ورودی را برای قدم زدن در زیر نور خورشید در هر روز آسان تر می کنند.

کتاب ها

تمرکز در بیمارستان ها و سایر محیط های مراقبت های بهداشتی دشوار است. مردم از اتاق می‌آیند و می‌روند، شما دائماً احساس ناراحتی می‌کنید، زیرا نمی‌دانید دکتر چه زمانی می‌رسد، و نگران هستید که والدین خود را از راه‌های محدودی که در دسترس شما است، راحت کنید. عزیزتان سرش را تکان داده است که به شما فرصت روشنی می دهد تا کاری کوچک برای خود انجام دهید، مانند خواندن کتاب. مگر اینکه تمرکز غیرعادی داشته باشید، که ممکن است به صورت بیل داشته باشید، می خواهید مطالبی را بخوانید که در دسترس و جذاب باشد. ممکن است بخواهید در این لحظه خنده دار و با صدای بلند بخندید. ممکن است بخواهید مطالعه عملی داشته باشید که به شما کمک می کند موقعیت را هدایت کنید. هر ترجیحی که دارید، آن را آماده کنید.

شوخ طبعی

بسیار خوب، بنابراین جمع کردن حس شوخ طبعی برای خود یا شخص دیگری آسان نیست، مگر اینکه این یک کتاب شوخی یا استندآپ کمدی باشد، اما به هر حال شما عاقلانه هستید که یکی از آن ها را جمع کنید. زمانی که بیماری تا این حد پیشرفت نکرده باشد و مرگ به نظر قریب الوقوع نمی رسد، این آسان تر است. می توانید با معماها بازی کنید تا حواس خود را پرت کنید، با پرستاران و دستیاران بخندید و حکایات سرگرم کننده گذشته را به خاطر بیاورید. والدین شما از آن قدردانی خواهند کرد، و ممکن است ناگهان جلب توجه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آسان تر شود، زیرا آنها نیز قدردان سبکی در روزهای خود هستند. من همچنین یک بلندگوی کوچک Bose برای پخش موسیقی بسته بندی کردم که اتاق را برای همه دلپذیرتر می کند.

یه چیز تازه

در این تنظیمات چیز زیادی وجود ندارد که به نظر می رسد یا احساس می کند زنده است. یک بار برای بابا گل آوردم که مودبانه از من تشکر کرد در حالی که من می خندیدم چون از تربیتم می دانستم که آنها را هدر دادن پول می دانست. من یک بار گیاه آوردم و او گفت که نمی‌خواهد آنقدر بماند. با این حال، تکه های تازه برش خورده هندوانه مورد توجه قرار گرفت.

چیزهایی برای به اشتراک گذاشتن

پیدا کردن بهترین شیرینی یا پیتزا می تواند به شما و شخص شما خدمت کند، اما می تواند به اطرافیان شما نیز خدمت کند. پرستاران و سایر کارکنان از یک لقمه به موقع برای خوردن در وسط یک شیفت ۱۲ ساعته قدردانی خواهند کرد، به خصوص اگر برداشتن و به اشتراک گذاشتن آن بدون نیاز به کارد و چنگال یا قطعه قطعه کردن آسان تر باشد. یک سوال ساده در ایستگاه پرستاران – “آیا ما شور را ترجیح می دهیم یا شیرین؟” – باید اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد.

پتو

پتوهایی که به بیماران ارائه می شود، نوع خاصی از پتو است: و منظورم از آن، وحشتناک است. اگر آنها گرم شده باشند، نسبتا راحت تر هستند، اما در غیر این صورت بافت غیر دوستانه و به دور از دنج بودن دارند. ممکن است بخواهید برای پدر و مادرتان یک پتو از خانه تهیه کنید یا از فروشگاهی در نزدیکی یک روتختی بخرید. من همیشه آبی را برای پدرم انتخاب می‌کردم، زیرا به جای اینکه پتوی سفید روی بدن رنگ پریده و شکننده‌اش، آبی را در چشمانش نشان دهد. برای مامان، من یک پتوی شیک مینی موس گرفتم که نظرات دوستانه را دعوت می کرد.

وسایل شخصی

همانطور که احتمالا قبلاً می دانید، مراقبت غیرقابل پیش بینی است. همراه داشتن وسایل اولیه شخصی می تواند ایده خوبی باشد: مسواک و خمیر دندان، مرطوب کننده مورد علاقه تان، مومیایی کننده لب، و شاید مقداری ریمل اگر به شما احساس هماهنگی بیشتری بدهد. تعویض لباس هم ضرری نداره

هر فردی ایده‌های خاص خود را در مورد ظاهر آسایش دارد، اما هر یک از ما می‌توانیم از کمی پیش‌بینی در مورد ظاهر آن در مواقع بحران، هرچند اساسی، بهره ببریم، به‌خصوص که بستری شدن در بیمارستان می‌تواند تکرار شود تا زمانی که پاسخ‌ها پیدا شود و شاید حتی بعد از آن. . بدون توجه به شرایط، هیچ شرمی وجود ندارد که سعی کنید کمی احساس بهتری داشته باشید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط