بخشی از بیمارستان الغدیر پردیس تا پایان تابستان راه‌اندازی

[ad_1] به گزارش خبرگزاری تسنیم از  پردیس ، مهدی علیخانی عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پایش آخرین وضعیت پروژه‌های در دست احداث در بخش‌های مختلف دولت بررسی می‌شود تا مشکلات مطروحه جهت تکمیل بهره‌برداری و تجهیز وجود آن‌ها انجام شود. وی با بیان اینکه یکی از […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  پردیس ، مهدی علیخانی عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پایش آخرین وضعیت پروژه‌های در دست احداث در بخش‌های مختلف دولت بررسی می‌شود تا مشکلات مطروحه جهت تکمیل بهره‌برداری و تجهیز وجود آن‌ها انجام شود.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مهم شهرستان، توجه به حوزه درمان و بیمارستان الغدیر است افزود: با پیگیری مطلوب فرماندار و حضور خیران توسعه پروژه‌های درمانی پردیس در دستور کار است.

معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی معاون اول رئیس‌جمهور در ادامه گفت: با تخصیص بودجه موردنیاز، تا پایان تابستان بخشی از بیمارستان الغدیر پردیس راه‌اندازی و مورداستفاده مردم قرار می‌گیرد.

 علیخانی با بیان اینکه هم‌زمان با پروژه‌های زیرساختی اقدامات فرهنگی، اجتماعی و آموزشی نیز باید انجام شود تصریح کرد: توجه به حوزه فرهنگی می‌تواند در بروز و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مؤثر باشد.

وی به توانمندسازی جمعیت ساکن در پردیس در حوزه‌های مختلف تأکید کرد و بیان داشت: ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه شهرستان پردیس باید موردتوجه قرار گیرد تا جمعیت جوان بتوانند از امکانات لازم در این منطقه در حوزه‌های ورزشی، فرهنگی و آموزشی استفاده کنند.

معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: بهره‌مندی از مجموعه پارک فناوری و اقداماتی که در شهر پردیس انجام می‌گیرد با اعتبارات مناسب می‌تواند رشد و توسعه را به همراه داشته باشد.

علیخانی همچنین بیان کرد: نهاد ریاست جمهوری تخصیص بودجه نمی‌کند و تخصیص اعتبار در سازمان برنامه‌وبودجه و بر اساس برنامه‌ها و اولویت‌هایی است که دستگاه‌ها در سطح استان معرفی می‌کنند. رصد و پایش برنامه‌ها با پروژه‌هایی نیمه‌تمام در حوزه فعالیت معاونت فرهنگی و اجتماعی معاون اول است که در باید ماه‌های پایانی فعالیت دولت به اتمام و به بهره‌برداری برسند.

 انتهای پیام/ ز

[ad_2]

Source link