۲۱:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۷

کلیپ خبری

ببینید | حمله نفس گیر یک اسب آبی به قایق

این لحظه ترسناکی است که یک اسب آبی موتور عقب قایق را با آرواره قدرتمند خود گاز می گیرد.جکی بوشوف در حال گردش در رودخانه چوب در نامیبیا بود که گروهی از اسب‌های آبی در حال حمام کردن در آب برخورد کردند. فیلم دراماتیک لحظه ای را نشان می دهد که یک اسب آبی بزرگ به طور ناگهانی به قایق حمله کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،این حیوانات دارای بدن درشت و بشکه ای، دهان و دندان های نیش بزرگ، بدنی بی مو و پا های قطور، کوتاه و بزرگ هستند. یکی از نکات جالب در مورد این حیوانات این است که با این که سنگین وزن و چاق هستند و پا های کوتاهی دارند، اما به راحتی می توانند از انسان ها پیشی بگیرند. این حیوانات می توانند با سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت در مدت زمان کوتاهی حتی از یک دونده حرفه‌ ای پیشی بگیرند. آن ها بسیار تهاجم و خطرناک به شمار می‌ روند و به شدت به قلمروی خود حساس هستند. به همین دلیل هر گونه جانوری به قلمرو آن ها نزدیک شود، خطر آسیب دیدن جدی توسط این حیوانات برای آن ها وجود دارد. می توانید مبارزه اسب آبی و تمساح را در اینترنت مشاهده کنید.

دندان نیش اسب آبی

جالب است که بدانید یکی از وظایف کارشناسانی که در منطقه محافظت شده حیات وحش، مسواک زدن ۴۰ دندان اسب های آبی می باشد. دندان های این جانوران حتی به ۵۰ سانتی متر نیز می رسد. با این که این جانوران گیاه خوار هستند، اما یکی از جانوران خطرناک به شمار می‌ روند که آرواره‌ های قدرتمندی نیز دارند. گاز گرفتن آن ها منجر به مشکلات بسیار زیادی برای هر حیوان و حتی انسان ها می‌ شود. به همین دلیل کارشناسان فقط ۶ دندان جلویی این حیوانات را مسواک می زنند.

ببینید | حمله نفس گیر یک اسب آبی به قایق

عکس اسب آبی

اسب های آبی به دلیل ظاهر متفاوت و منحصر به فردی که دارند، خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس های متعدد و گوناگونی از این حیوانات را مشاهده کنند. امروزه به لطف اینترنت شما می‌ توانید عکس‌ های متعددی از این جانوران بامزه مانند اسب آبی کوتوله را مشاهده کنید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر عکس اسب آبی واقعی که می‌ توانید در اینترنت مشاهده کنید، فیلم‌ های متعددی از این حیوانات در حین غذا خوردن، آب تنی، بازی و یا حتی مسواک زدن دندان هایشان نیز در اینترنت و شبکه‌ های مجازی برای کاربران و علاقمندان قرار داده شده است. در نهایت باید افزود که شما می توانید با مراجعه به اینترنت عکس ها و فیلم های متعددی از این حیوانات بامزه را مشاهده نمایید.

اسب آبی نماد چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نماد اسب آبی چیست؟ در این باره باید بگوییم که نماد این حیوانات بزرگ و قوی هیکل یک روح و قدرت حیوان می باشد. می‌ توان این گونه بیان کرد که نماد اسب آبی نماد قوی بودن و قدرت است که در میان سختی ها به ما می‌ آموزد که باید آرامش خود را حفظ کنیم و شجاع باشیم. البته این نکته را هم باید افزود که تصویر این حیوانات چیزی جز آرامش نیست، آن ها در حالت (استراحت) هوشیاری کامل خود را دارند و حواسشان کاملا به پیرامون و محیط اطرافشان می باشد. این حیوان از قوی ترین حیوانات می باشد. در اندیشه معاصر ببینید

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط