۱۰:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۷

کلیپ خبری

ببینید | توصیه مهم سلنا گومز به کاربران اینستا

سلنا گومز متولد ۲۲ جولای ۱۹۹۲، از شهر گرند پری در ایالت تگزاس آمریکاست. ‌ سلنا از معروف ترین هنرمندان آمریکایی است که در سینما و هم موسیقی فعالیت مستمر داشت. اسم سلنا به انگلیسی (selena Gomez)، بازیگر، ترانه نویس و خواننده آمریکایی است. پدرش ریکاردو جوئل گومز و مادرش آماندا داون نام دارد که سابقا در تئاتر بازی میکرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سلنا گومز متولد ۲۲ جولای ۱۹۹۲، از شهر گرند پری در ایالت تگزاس آمریکاست.‌ سلنا از معروف ترین هنرمندان آمریکایی است که در سینما و هم موسیقی فعالیت مستمر داشت.

اسم سلنا به انگلیسی (selena Gomez)، بازیگر، ترانه نویس و خواننده آمریکایی است. پدرش ریکاردو جوئل گومز و مادرش آماندا داون نام دارد که سابقا در تئاتر بازی میکرد.

اسم سلنا هم برگرفته از نام یک خواننده آمریکایی- مکزیکی به نام سلنا کوینتانیلا پرز (Selena Quintanilla pérez) است. که این خواننده در سال ۱۹۹۵ دار فانی را وداع گفت. سلنا از طرف پدری مکزیکی بود اما مادرش تحت سرپرستی گرفته شده بود، و اصالتش از سمت مادری ایتالیایی است.

ببینید | توصیه مهم سلنا گومز به کاربران اینستا

خوانندگی سلنا گومز

سلنا گومز وارد دنیای خوانندگی در سن ۱۶ سالگی شد. او با هالیوود رکوردز قراردادی امضا کرد، که قبلاً با هنرمندانی مانند مایلی سایرس و دمی لواتو همکاری می‌کرده بود. اولین آهنگ اصلی سلنا گومز با نام “Everything Is Not What It Seems” (هر چیز آن طور که به نظر می‌رسد، نیست) برای مجموعه تلویزیونی “جادوگران محله ویورلی” منتشر شد. پس از جدایی از نیک جوناس، سلنا تمرکز خود را بر روی موسیقی گذاشت. در اندیشه معاصر ببینی

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط