۲۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

با ۷۰۰ میلیون تومان چه ماشینی می توان خرید؟ / قیمت خودرو داخلی و خارجی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،طی روزهای اخیر ریزش قیمت انواع خودرو داخلی و خارجی همچنان ادامه داشتند؛ اما برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا بیش‌ترین میزان افت قیمت را تجربه کرده‌اند. بررسی محصولات ایران خودرو حاکی از ریزش قی...

با ۷۰۰ میلیون تومان چه ماشینی می توان خرید؟ / قیمت خودرو داخلی و خارجی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،طی روزهای اخیر ریزش قیمت انواع خودرو داخلی و خارجی همچنان ادامه داشتند؛ اما برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا بیش‌ترین میزان افت قیمت را تجربه کرده‌اند. بررسی محصولات ایران خودرو حاکی از ریزش قیمت خودرو پژو پارس، پژو ۲۰۷، دنا و رانا است. فعالان بازار معتقد بر آن هستند که با واردات و عرضه خودروهای کارکرده، واردات خودروهای نو و افزایش تولید و عرضه خودرو داخلی، بازار خودرو متعادل شده و از حالت نوسانات صعودی قیمت رها می‌شود.

بررسی قیمت خودرو داخلی آذر ۱۴۰۲

دنا پلاس ۶ دنده توربو شارژ که پرقدرت‌ترین سدان تولیدی شرکت ایران خودرو است، نسبت به روزهای گذشته ۳ میلیون تومان ارزان شد و به نرخ ۷۰۰ میلیون تومان رسید. همچنین، دنا پلاس از خرداد سال گذشته کاهش قیمت ۷۰ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

* دنا پلاس مدل ۱۴۰۲ با وضعیت فنی و بدنه سالم و کارکرد ۵۰ کیلومتر ۶۴۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. ۵ ماه بیمه باقی‌مانده، عملکرد مناسب موتور و گیربکس، کارکرد کم نسبت به سال ساخت و فروش اقساطی از جمله مزایا این خودرو به شمار می‌رود.

شاهین G از سدان‌های لوکس سایپا محسوب می‌شود که طی روزهای اخیر روی کانال ۵۵۰ میلیون تومان ثابت شده و تغییری نداشته است.

* قیمت خودرو کارشناسی شده شاهین تولید سال ۱۴۰۱ با کارکرد ۲۳ هزار و ۵۰۰ کیلومتر، ۵۳۷ میلیون تومان تعیین شده است. از جمله مزایا این خودرو می‌توان به بدنه سالم و بدون هیچ‌گونه رنگ شدگی، عدم قطعات تعویضی، کارکرد کم نسبت به سال تولید، وضعیت فنی و بدنه سالم و بیمه باقی مانده ۱۱ ماهه اشاره کرد. در جداول زیر، قیمت خودرو داخلی صفر کیلومتر و کارکرده بررسی شده است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار