«با هم بخوانیم»؛ برنامه رادیویی با هدف آموزش قرائت قرآن

«با هم بخوانیم»؛ برنامه رادیویی با هدف آموزش قرائت قرآن «باهم بخوانیم»، عنوان برنامه ای در رادیو قرآن است که با هدف آموزش صحیح‌خوانی و قرائت قرآن روی آنتن این شبکه رادیویی می‌رود. به گزارش خبرگزاری مهر، «باهم بخوانیم» عنوان برنامه شبکه رادیویی قرآن است که با موضوع آموزش قرائت قرآن کریم روی آنتن می‌رود. […]

«با هم بخوانیم»؛ برنامه رادیویی با هدف آموزش قرائت قرآن

«با هم بخوانیم»؛ برنامه رادیویی با هدف آموزش قرائت قرآن

«باهم بخوانیم»، عنوان برنامه ای در رادیو قرآن است که با هدف آموزش صحیح‌خوانی و قرائت قرآن روی آنتن این شبکه رادیویی می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، «باهم بخوانیم» عنوان برنامه شبکه رادیویی قرآن است که با موضوع آموزش قرائت قرآن کریم روی آنتن می‌رود.

این برنامه که در ساختار آوایی تهیه و تولید شده است به مدت حدود هشت تا ۱۰ دقیقه با رویکرد ایجاد آموزشی متنوع صحیح‌خوانی، فنون قرائت به مخاطبان و تقویت گرایش شنوندگان به تلاوت روزانه قرآن پخش می‌شود.

تلاوت ترتیل یک صفحه از قرآن و تلاوت جمع‌خوانی همزمان با هر نفس قاری با همان لحن از جمله موضوعات این برنامه کوتاه است. همچنین طی این برنامه اصول تلاوت ترتیل و وقف و ابتدا به طور غیر مستقیم آموزش داده می‌شود و در این برنامه امکان تکرار فراز تلاوت شده برای شنونده فراهم شده است.

برنامه کوتاه «باهم بخوانیم» روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه رادیویی قرآن (موج اف‌ام ردیف ۱۰۰ مگاهرتز) پخش می‌شود.

مهر