۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶

با جذب این ۲ ستاره پرونده نقل و انتقالات زمستانی استقلال و پرسپولیس بسته می شود

پرسپولیس برخلاف استقلال، همانند ابتدای فصل، نقل و انتقالات زمستانی را هم به شکل درخشانی دنبال کرده است. جذب عیسی آل کثیر، ارونوف، عبدالکریم حسن، ابوالفضل بابایی و محمد خدابنده لو گواهی بر عملکرد خوب رضا درویش می باشد.

مشکلات استقلال و پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در مقابل، استقلال عملکرد چندان مطلوبی از نگاه هواداران خود در نقل و انتقالات نداشته است. دلیل این امر، عدم جذب هیچیک از بازیکنان مدنظر نکونام در لیست های اول تا سوم نقل و انتقالاتی او بود. بااینحال، آبی پوشان سیلوا را برگرداندند و فحرالدینی و ماشاریپوف را هم به خواست نکونام جذب کردند.

با این وجود، نقل و انتقالات سرخابی ها پایان نیافته است. با توجه به اصرار شهاب زاهدی برای جدایی، درویش به دنبال جذب محمدجواد محاجم ذوب آهن است و از این بازیکن خواسته تا خودش رضایت نامه اش را بگیرد. در این صورت زاهدی می تواند از پرسپولیس جدا شده و به لیگ ژاپن برود.

استقلال هم از میان این سه بازیکن یک نفر را جذب خواهد کرد تا پرونده نقل و انتقالاتش در این فصل بسته شود: محمدحسین اسلامی، فرشید باقری و گودرزی. با این توضیح که گزینه های اول و سوم ازباشگاه های شان غیرقابل فروش و معاوضه اعلام شده اند. اگرچه برخی از گزینه های پرسپولیس نیز چنین بودند، اما درویش توانست آنها را سرخپوش کند.

تنها دو روز تا پایان نقل و انتقالات نیم فصل و روشن شدن تکلیف نهایی سرخابی ها باقیمانده است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : نواندیش

مطالب مرتبط

آخرین اخبار