۰۹:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۳

بانک توسعه تعاون آماده حمایت از طرحهای اشتغالزایی استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمد شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بدو ورود به استان با حضور در تپه نور الشهدای شهرکرد، در ضمن غبار روبی و عطر افشانی این مکان مقدس، با آرمانهای اما...

توسعه تعاون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمد شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بدو ورود به استان با حضور در تپه نور الشهدای شهرکرد، در ضمن غبار روبی و عطر افشانی این مکان مقدس، با آرمانهای امام و شهدا تجدید میثاق نمود.
در ادامه شیخ حسینی به دیدار غلامعلی حیدری استاندار چهار محال و بختیاری رفت. وی در این دیدار گفت: این استان واجد مزیت های متعدد در کشاورزی، دامداری، صنعت و گردشگری است و افزایش سرمایه گذاری در استان می تواند موجبات ایجاد اشتغال و رونق تولید را فراهم نماید.
وی افزود: به شخصه تجربه چندین سال فعالیت در این استان را به عنوان مدیر بانک توسعه تعاون استان داشته‌ام و به ظرفیت‌های استان در بخش‌های گوناگون اقتصادی آگاهی و احاطه کافی دارم.
شیخ حسینی خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون در برنامه های اعتباری و تخصصی خود، اهمیت زیادی برای تعامل با دستگاه های اقتصادی استانها قائل است و این باور وجود دارد که بسیاری از طرحها و پروژه های قابل حمایت در بانک اطلاعاتی ادارات اقتصادی استان موجود است و بانک به عنوان عامل طرحهای ملی و بانک تخصصی تعاونگران و کارآفرینان آمادگی لازم را برای توسعه همکاری با نهادهای اقتصادی استان را دارد.
شیخ حسینی هم در این نشست ضمن مطلوب ارزیابی کردن عملکرد بانک در استان ، آمادگی این بانک را جهت مشارکت در طرحهای اشتغالزایی استان اعلام نمود.
منزوی معاون اقتصادی استاندار گزارشی از اقدامات انجام شده استان در خصوص اشتغال در استان ارائه نمود . در ادامه حیدری استاندار استان نیز ضمن تقدیر از عملکرد مجموعه بانک در استان خواستار حمایت‌های بیشتر بانک از فعالین اقتصادی استان گردید .
این دیدار با حضور ذوالفقاری و بخشا معاونین مدیر عامل ، محمدی مدیر امور اعتباری و رحمانپور مدیر امور استان‌ها برگزار گردید

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار