۰۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

«بازی کثیف» انتشارات مدرسه در بازار نشر

«بازی کثیف» انتشارات مدرسه در بازار نشر «بازیِ کثیف و چند داستان دیگر» از مجموعه کتاب‌های «حلقه داستان مدرسه» شامل داستان‌های کوتاهی برای نوجوانان از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد. به گزارش خبرگزاری فارس، چهارمین جلد از مج...

«بازی کثیف» انتشارات مدرسه در بازار نشر

«بازی کثیف» انتشارات مدرسه در بازار نشر

«بازیِ کثیف و چند داستان دیگر» از مجموعه کتاب‌های «حلقه داستان مدرسه» شامل داستان‌های کوتاهی برای نوجوانان از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

«بازی کثیف» انتشارات مدرسه در بازار نشر

به گزارش خبرگزاری فارس، چهارمین جلد از مجموعه «حلقه داستان مدرسه» با عنوان «بازیِ کثیف و چند داستان دیگر» شامل ۱۰ داستان‌ کوتاه از نویسندگان کودک و نوجوان از جمله جمال‌الدین اکرمی، بدری مشهدی، سولماز خواجه‌وند، نیلوفر نیک بنیاد، مریم کوچکی و… در روزهای پایانی سال ۹۹ منتشر و روانه بازار نشر شد. در این مجموعه سه داستان از ایتالو کالوینو و موریس گلیتسمن و شرمن الکسی به ترتیب با ترجمه مجید عمیق، فریده خرمی، شیدا میرزایی هم منتشر شده است.

بنابر این گزارش در نیمه نخست سال ۹۶ با هدف احیای نوع ادبی داستان کوتاه برای نوجوانان و تشویق نویسندگان به خلق داستان‌های کوتاه مجموعه جلساتی با عنوان «حلقه داستان مدرسه» شکل گرفت و تاکنون بیش از ۱۵۰ نویسنده در آن شرکت داشته‌اند. در هر یک از جلسات که دو نوبت در ماه روزهای چهارشنبه برگزار می‌شود، داستان‌های خلق شده توسط نویسندگان خوانده شده و توسط دیگر اعضا نقد می‌­شود. در پایان هر دوره نیز آثار برگزیده برای انتشار در مجموعه کتاب‌های «حلقه داستان مدرسه» منتشر می­‌شوند. شایان ذکر است با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ جلسات«حلقه داستان مدرسه» در فضای مجازی برگزار می‌شود.

کتاب «بازی کثیف و چند داستان دیگر» در ۹۵ صفحه رنگی در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه با نشانی www.enmabazar.ir در دسترس مخاطبان قرار دارد.

انتهای پیام/

فارس

مطالب مرتبط