06:00 - 1403/04/04

بازیکن مورد نظر استقلال و پرسپولیس در آستانه سپاهانی شدن!

دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان تمام تلاش خود را برای جذب مهدی لیموچی به کار گرفته‌اند اما شنیده می‌شود شانس باشگاه سپاهان بیشتر است.

بازیکن مورد نظر استقلال و پرسپولیس در آستانه سپاهانی شدن!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،طی روزهای اخیر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به دنبال جذب مهدی لیموچی بوده و مذاکرات زیادی را با مدیر برنامه‌های این بازیکن انجام داده اند. به خصوص باشگاه پرسپولیس که با توجه به جدایی قریب الوقوع مهدی ترابی مذاکرات جدی‌تری با این بازیکن داشت.

اما به نظر می‌رسد اضافه شدن باشگاه سپاهان به صف مشتریان تا حدی شرایط را برای سرخ پوشان سخت کرده است. چرا که با وجودی که خود لیموچی در گفت‌وگو با مدیران پرسپولیس برای جضور در این تیم ابراز علاقه کرده اما ایحنت این بازیکن تمایل بیشتری به انتقال این بازیکن به سپاهان دارد و به همین دلیل در این مقطع باید شانس سپاهان را بیشتر از پرسپولیس دانست. هرچند که هنوز قراردادی امضا نشده و پرسپولیسی‌ها همچنان امیدوارند تا بتوانند نظر مدیربرنامه‌های این بازیکن را عوض کند.

حال باید دید در نهایت جوان آینده دار فوتبال ایران برای آینده اش چه تصمیمی خواهد گرفت و برای فصل آینده بالاخره پیراهن زرد را به تن می‌کند یا سرخپوش خواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط