۰۸:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۱

بازیکن تیم ملی سوریه برای ایران خط و نشان کشید

بازیکن تیم ملی سوریه می‌گوید که در دیدار با ایران برای پیروزی به میدان می‌آیند تا تاریخ‌سازی کنند.

بازیکن تیم ملی سوریه برای ایران خط و نشان کشید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،ابراهیم هیسار بازیکن سوریه در نشست خبری پیش از بازی مقابل ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، گفت: تیم ملی ایران بازیکنان خوبی دارد، اما ما تلاش می‌کنیم تمام توان خود را برای کسب یک صعود تاریخی به کار ببندیم.

وی ادامه داد: نمایش ما در مسابقات قبلی خوب بود و هر بازی بهتر از قبل می‌شویم. باید تلاش بیشتری کنیم که گل بزنیم. اگر روی دفاع تمرکز داشتیم و در ادامه کم گل زدیم به خاطر این بود که خیلی سخت به محوطه جریمه حریف می رسیدیم. تمرینات خوبی انجام دادیم تا آماده بازی خوب مقابل ایران شویم.

بازیکن سوریه یادآور شد: اتفاقی تاریخی برای تیم ما رخ داد اما حالا دیگر قصد توقف نداریم. دنبال بازی‌های بیشتر در این تورنمنت هستیم تا بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

هیسار در خصوص اینکه سوریه در مرحله گروهی فقط یک گل به ثمر رساند، عنوان کرد: سوریه بازی به بازی بهتر شده است. شاید هواداران انتظار داشته باشند بیشتر گل بزنیم اما نتوانستیم چنین کاری انجام دهیم چون به سختی به محوطه جریمه حریف می‌رسیدیم. حریفان سختی هم داشتیم اما تلاش می‌کنیم نمایش‌مان بهتر باشد و به دروازه حریف برسیم. می‌دانیم وظایف ما در محوطه جریمه حریف چیست اما فوتبال یک بازی تیمی است و باید بازی به بازی عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی اظهار داشت: صعود به مرحله حذفی یک موفقیت تاریخی است اما نمی‌خواهیم در این مرحله توقف کنیم که این تنها دست‌آوردمان باشد. امتیازهای بیشتری می‌خواهیم و قصد داریم با همین انرژی جلو برویم. برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر گرسنه هستیم و می‌خواهیم با فراموش کردن بازی‌های گذشته به افتخار جدیدی برسیم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار