11:44 - 1403/04/16

بازیکنان پرسپولیس این ۲ بازیکن را نمی خواهند

از قرار معلوم دو سه بازیکن اسمی پرسپولیس اصلا موافق بازگشت دو بازیکن به تیم‌شان نیستند.

بازیکنان پرسپولیس این ۲ بازیکن را نمی خواهند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، باشگاه پرسپولیس یکی از پرحاشیه‌ترین دوران نقل‌وانتقالاتی‌اش را در چند سال اخیر سپری می‌کند. از جدایی اوسمار گرفته تا رفتن چند بازیکن شاخص سرخپوشان بعد از قهرمانی این تیم و رفتار منفعل مدیریت این باشگاه برای پیدا کردن جانشین مناسب برای بازیکنانی که احتمالا جدا می‌شوند. اما در همین زمینه با خبر شدیم که باشگاه پرسپولیس اقداماتی را برای جذب فرشاد احمدزاده و رامین رضاییان داشت و حتی یکی از بازیکنان هم تلاش‌هایی در این مورد انجام داد اما بنا به دلایلی بعید است این دو بازیکن سرخپوش شوند.

از قرار معلوم دو سه بازیکن اسمی پرسپولیس اصلا موافق بازگشت احمدزاده و رضاییان به تیم‌شان نیستند و واکنش‌های منفی در مورد خبر بازگشت آنها از خود نشان داده‌اند. اتفاقی که باعث شده هر دو بازیکن تا حد زیادی از پرسپولیس دور شوند. به‌هرحال باید تا پایان نقل‌وانتقالات منتظر ماند و دید که این ماجرا به کجا خواهد کشید.

منبع: ورزش سه

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

2 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

دیناری

پاسخ دادن

16 تیر 1403


با

دیناری

پاسخ دادن

16 تیر 1403


به بازیکنان چه ربطی دارد هر کس که دوست ندارد خودش از تیم خارج بسه بره جایی دیگه درویش هم یادش باشه بیرانوند که رفت ولی او هم باید از پرسپولیس بره اینجوری برای آسیا تیم نمی‌بندند با کاسه گدایی که گرفته تو زنین بازی هو میشه