بازگشتِ کاروان کشتی‌ آزاد به میهن

کاروان کشتی ‌آزاد بعداز کسب قهرمانی قاره ‌آسیا به ‌میهن بازگشت. خبرورزشی – سی‌وچهارمین دوره رقابت‌های کشتی ‌آزاد بزرگسالان قهرمانی ‌آسیا روزهای ۲۹ – ۲۸ فروردین (شنبه و یکشنبه هفته جاری) در شهر آلماتی قزاقستان برگزار شد و با قهرمانی نمایندگان کشورمان به پایان رسید. آزادکاران ایرانی با کسب ۳ مدال طلای حسن یزدانی، کامران […]

کاروان کشتی ‌آزاد بعداز کسب قهرمانی قاره ‌آسیا به ‌میهن بازگشت.

بازگشتِ کاروان کشتی‌ آزاد به میهن

خبرورزشی – سی‌وچهارمین دوره رقابت‌های کشتی ‌آزاد بزرگسالان قهرمانی ‌آسیا روزهای ۲۹ – ۲۸ فروردین (شنبه و یکشنبه هفته جاری) در شهر آلماتی قزاقستان برگزار شد و با قهرمانی نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

آزادکاران ایرانی با کسب ۳ مدال طلای حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور و علی شعبانی در اوزان ۸۶، ۹۲ و ۹۷ کیلو، ۳ مدال نقره علیرضا سرلک، مصطفی حسین‌خانی و علی سوادکوهی در اوزان ۵۷، ۷۴ و ۷۹ کیلو، ۲ مدال برنز مرتضی قیاسی و امین طاهری در اوزان ۶۵ و ۱۲۵ کیلو و در رده‌بندی تیمی نیز با کسب ۱۷۹ امتیاز به ‌قهرمانی رسید. تیم‌های هند و قزاقستان هم به ‌ترتیب با ۱۵۱ و ۱۴۹ امتیاز دوم و سوم شدند.

آزادکاران قهرمان آسیا با استقبال سیدجلال عسگری (دبیرفدراسیون کشتی) عبداله عزیزی و فرید بهرامی روسای هیاتهای کشتی استانهای تهران و لرستان همچنین گروهی از علاقمندان و خانواده قهرمانان اعزامی، به میهن بازگشتند.

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی