۱۸:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

اخبار اقتصادی

بازنشستگان نفت/ورود به سایت سما :فیش حقوقی جدید بازنشستگان صادر شد!

سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به بازنشستگان صنعت نفت روی کار آمده است. کلیه بازنشستگان صنعت نفت 1403 و قبل آن، در هر نقطه ای از کشور که باشند

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نفت در سامانه سما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به بازنشستگان این صنعت روی کار آمده است. کلیه بازنشستگان  این صنعت ۱۴۰۳ و قبل آن، در هر نقطه ای از کشور که باشند.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

فیش حقوقی جدید بازنشستگان صادر شد!

سایت کانون بازنشستگان صنعت <strong&gt;نفت oipf.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به بازنشستگان این صنعت روی کار آمده است. کلیه بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳ و قبل آن، در هر نقطه ای از کشور که باشند، می توانند با ورود به سایت سما کانون بازنشستگان این  صنعت sama.oipf.ir از امکانات غیر حضوری قابل ارائه در این سایت استفاده نمایند.

این روزها خیلی از مردم به دنبال فیش حقوقی بازنشستگان شرکت <strong&gt;و به دنبال یادگیری نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان این  شرکت هستند. برای فیش حقوقی بازنشستگان شرکت <strong>نیازی به حصوری دریافت کردن نیست و به صورت مجازی هم میتوانند دریافت کنند برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و برای کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

"بازنشستگان

معرفی سامانه سما <strong>نفت ۱۴۰۳ sama.oipf.ir

سیستم های مجتمع اطلاعاتی یا به اختصار سما، سامانه ای است که به عنوان یک سیستم زیر نظارت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات صندوق ها فعالیت کرده تا بتواند روند ثبت، پیگیری و دریافت خدمات را برای بازنشستگان گرامی تسهیل نماید. در یک جمله می توان رسالت این سامانه را ثبت و پپگیری خدمات دفاتر پیشخوان صندوق ها به شکل اینترنتی و از طریق سامانه سما sama.oipf.ir نام برد. لازم به ذکر است که سامانه سما ویژه بازنشستگان و بازماندگان این شرکت بوده و بقیه کارکنان و بازنشستگان، سامانه سما مختص خود را دارند.

سامانه فیش حقوقی بازنشستگان  این شرکت سما ۱۴۰۳ ارائه دهنده خدمات گسترده ای می باشد. گوشه ای از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این سامانه عبارتند از:

ثبت درخواست وام اضطراری بازنشستگان

تغییر حساب بانکی

گواهی کسر از حقوق

 

دریافت فیش حقوقی

صدور کارت شناسایی

دریافت کمک های بلاعوض

بهره مندی از زائرسرا

درخواست پاداش ورزشی

دریافت کد مددکاری

عضویت و انصراف عضویت در باشگاه و …

تمامی این خدمات در کنار طیف وسیعی از خدمات دیگر به صورت تماما اینترنتی در سامانه سما sama.oipf.ir ارائه شده که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آن و ورود به پنل شخصی خود از آن ها بهره مند گردند. نام کاربری و رمز عبور پیش فرض بازنشستگان و بازماندگان در این سامانه عبارتند از:
عنوان نام کاربری رمز عبور
/>بازنشستگان شماره پرسنلی ۱۲۳۴۵۶
بازماندگان شماره ملی ۱۲۳۴۵۶

ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir</h2>

سایت کانون بازنشستگان این صنعت سما ، سایتی برای ارائه خدمات الکترونیک به بازنشستگان صنعت نفت کل کشور می باشد. لذا تمامی بازنشستگان صنعت نفت سال ۱۴۰۳ و قبل از آن، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت به نشانی الکترونیکی oipf.ir از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.

بنابراین، آشنایی با نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳، برای تمامی بازنشستگان لازم است. برای ورود به سایت کانون بازنشستگان این صنعت ۱۴۰۳، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید. دقت داشته باشید که پس از ورود، می توانید از سامانه های مختلفی که زیر مجموعه سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت می باشند، استفاده کنید.

ابتدا فیلد جستجوی گوگل را در مرورگر های کروم و یا فایرفاکس تلفن همراه و یا لپ تاپ خود باز کنید و سپس، در قسمت جستجوی گوگل عبارت سایت کانون بازنشستگان این صنعت را جستجو کنید. پس از مدت زمان کوتاهی، گوگل سایت کانون بازنشستگان این صنعت ۱۴۰۳ و یا همان صندوق بازنشستگی این صنعت را جستجو می کند. برای ورود به سایت، کافی است که بر روی نام صندوق بازنشستگی صنعت نفت کلیک کنید.</p>

پس از ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت سما ۱۴۰۳، می توانید از امکانات مختلف این سایت استفاده نمایید. همچنین، می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه سامانه در منوی بالای سایت با نام کاربری و رمز عبور به سامانه های مختلف زیر نظر سایت صندوق بازنشستگی این صنعت وارد شوید.</p>

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نفت در سامانه سما</h2>

در ابتدا در مرورگر سیستم و یا گوشی خود آدرس sama.oipf.ir را جستجو کرده تا به صفحه اصلی سامانه سما هدایت شوید.
حال به منظور مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از سامانه سما لازم است که بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید.
در مرحله بعد لازم است که در قسمت های نشان داده شده در تصویر زیر، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.
حال که به پنل شخصی خود در سامانه وارد شده اید، از قسمت پیشخوان بر روی گزینه فیش حقوقی کلیک نمایید.

در این قسمت لازم است که سال و ماه تاریخ فیش حقوقی مورد نظر خود را به شکل عددی در قسمت های نشان داده شده، وارد کرده و در نهایت بر روی گزینه مشاهده فیش حقوقی کلیک نمایید.

بدین ترتیب فرآیند مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان در سامانه سما sama.oipf.ir به پایان رسیده و می توانید آن را بررسی نمایید.سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به بازنشستگان این صنعت روی کار آمده است. کلیه بازنشستگان این صنعت ۱۴۰۲ و قبل آن، در هر نقطه ای از کشور که باشند، می توانند با ورود به سایت سما کانون بازنشستگان صنعت نفت sama.oipf.ir از امکانات غیر حضوری قابل ارائه در این سایت استفاده نمایند.oipf.ir

ارائه خدمات به صورت غیر حضوری برای کلیه بازنشستگان در کشور ضروری است. سایت کانون بازنشستگان این  صنعت oipf.ir برای ارائه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان صنعت نفت در کل کشور روی کار آمده است. کلیه بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲ و قبل از آن در کل کشور، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir از خدمات مختلف این سامانه به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعات حضوری به مراکز مرتبط استفاده نمایند.
با توجه به اهمیت بسیار زیاد سایت سما کانون بازنشستگان این صنعت ۱۴۰۲ به نشانی اینترنتی oipf.ir، در اندیشه معاصر، قصد داریم شما را با این نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت، معرفی سامانه سما به نشانی sama.oipf.ir و همچنین امکانات سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت آشنا کنیم.</p>

خبر مهم برای بازنشستگان

در این فیش ها، حقوق بازنشستگان به میزان ابلاغی افزایش یافته است؛ حداقل بگیران مشمول افزایش ۳۵.۳ درصدی و مستمری بگیران سایر سطوح مشمول افزایش ۲۲ درصدی به اضافه رقم ثابت شده اند.گفتنی است هنوز احکام حقوقی جدید بازنشستگان کارگری صادر نشده است؛ مابه التفاوت فروردین نیز ظاهراً قرار است همراه حقوق خردادماه به حساب مستمری بگیران تامین اجتماعی واریز شود.

فیش حقوقی جدید بازنشستگان صادر شد

ساعتی قبل، فیش‌های حقوقی اردیبهشت بازنشستگان کارگری صادر شد؛ این فیش‌ها در سامانه مربوطه قابل رویت است. در این فیش ها، حقوق بازنشستگان به میزان ابلاغی افزایش یافته است؛ حداقل بگیران مشمول افزایش ۳۵.۳ درصدی و مستمری بگیران سایر سطوح مشمول افزایش ۲۲ درصدی به اضافه رقم ثابت شده اند.گفتنی است هنوز احکام حقوقی جدید بازنشستگان کارگری صادر نشده است؛ مابه التفاوت فروردین نیز ظاهراً قرار است همراه حقوق خردادماه به حساب مستمری بگیران تامین اجتماعی واریز شود.

 

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط