17:15 - 1403/03/18

اجتماعی

بازنشستگان بخوانند/فیش حقوقی خرداد بازنشستگان تامین اجتماعی صادر شده است

صدور فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی؛ در روزهای گذشته، فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی برای خرداد صادر و در سامانه مربوطه بارگذاری شده است

بازنشستگان بخوانند/فیش حقوقی خرداد بازنشستگان تامین اجتماعی صادر شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،صدور فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی؛ در روزهای گذشته، فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی برای خرداد صادر و در سامانه مربوطه بارگذاری شده است برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

بازنشستگان بخوانند/فیش حقوقی خرداد بازنشستگان تامین اجتماعی صادر شده است

صدور فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی؛ در روزهای گذشته، فیش  دستمزدی بازنشستگان تامین اجتماعی برای خرداد صادر و در سامانه مربوطه بارگذاری شده است. با این حال، بازنشستگان در انتظار صدور فیش معوقات خود هستند؛ ظاهراً قرار است فیش پرداخت معوقات فروردین جداگانه صادر و بارگذاری شود

صدور فیش دستمزدی بازنشستگان تامین اجتماعی

طبق اظهارات مدیران سازمان تامین اجتماعی، معوقات فروردین ماهِ بازنشستگان کارگری با حقوق خرداد پرداخت خواهد شد. پرداخت حقوق بازنشستگان از بیستم ماه براساس حروف الفبا و جدول اعلامی سازمان آغاز می‌شود.

بازنشستگان

بازنشستگان بخوانند/فیش حقوقی خرداد بازنشستگان تامین اجتماعی صادر شده است

دریافت فیش دستمزدی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی ۱۴۰۳

پس از شروع پرداخت مستمری ۱۴۰۳، بازنشستگان می توانند فیش حقوقی خود را بر روی سامانه تامین اجتماعی مشاهده نمایند. پیش شرط مشاهده و دریافت فیش دستمزدی مستمری بگیران، ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی می باشد. کاربران با مطالعه مقاله ذیل می توانند از نحوه ثبت نام در این سامانه اطلاع پیدا کنند.

افراد پس از آنکه از سازمان یا شرکتی بازنشسته شوند ابتدایی ترین چیزی که هر ماه به آن نیاز پیدا می کنند ریز دستمزد و کسورات و جدول حقوق دریافتی و در اصطلاح همان فیش حقوق بازنشستگی می باشد.

 

به دلیل اینکه دیگر در شرکت یا نهاد خاصی استخدام نمی باشند آن شرکت نمی تواند برای بازنشستگانفیش دستمزدی صادرنماید و تنها از آن مرجعی که حقوق دریافت می کنند فیش دستمزدی ۱۴۰۳ خود را از طریق آن سازمان مشاهده و دریافت نمایند. بازنشستگانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی می باشند می توانند به راحتی با استفاده از کد ملی خود از همان سازمان تامین اجتماعی فیش دستمزدی خود را مشاهده و دریافت نمایند.

ساده ترین راه دانلود فیش دستمزدی با موبایل

افراد برای دریافتفیش دستمزدی در ابتدای هر ماه می توانند به راحتی با موبایل اقدام نمایند. این امر با دانلود و نصب نرم افزار فیش دستمزدی هریک از سازمان های مختلف که هر شخص از آن ارگان حقوق دریافت می کند عملی خواهد شد. افراد می توانند با نصب برنامه مورد نظر خود بدون مراجعه حضوری فیش حقوقی خود را مشاهده کنند.

هر سازمانی که در کشور زیر نظر وزارت کار، گارگران خود را که مشمول قانون کار می شوند را بیمه کرده است دیگر آنان پس از بازه زمانی که می بایست سپری شود مستمری بگیر می شوند و پس از دریافت حقوق مستمری خود در ابتدای هر ماه نیازمند این هستند که بتوانند ریز دستمزد و کسورات دریافتی فیش دستمزدی خود در همان ماه را مشاهده نمایند.

بیمه شدگان دیگر در محیط کاری به صورت فیزیکی و غیر حضوری قرار داد کاری ندارند و با کارفرما نیز در ارتباط نیستند و ارگانی که در آن قبلا مشغول به کار بوده اند نمی تواند برای آنان فیش دستمزدی صادر و در اختیار مستمری بگیران قرار دهد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط