05:30 - 1403/04/18

اینترنت و شبکه‌های مجازی ۲۱ و ۲۲ تیرماه قطع می شود؟

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اعلام کرد که در نوبت دوم کنکور، اینترنت و شبکه‌های مجازی قطع نخواهد شد.

اینترنت و شبکه‌های مجازی ۲۱ و ۲۲ تیرماه قطع می شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اینترنت یک شبکه جهانی از رایانه‌های متصل به هم و سایر دستگاه‌ها است که با استفاده از مجموعه‌ای از پروتکل‌های مشترک با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.

عبدالرسول پورعباس در نشست خبری که امروز در سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور برگزار شد، تاکید کرد: نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ تیرماه برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح روز پنجشنبه و آزمون گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه ۲۲ تیرماه برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور درخصوص وضعیت اینترنت در روزهای برگزاری نوبت دوم کنکور نیز افزود: با توجه به نسل سوم دستگاه‌های سیگنال یاب، نیازی به قطع اینترنت در زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری نیست.

وی تاکید کرد: تجهیزات کشف تقلب این دوره هر نوع تقلب سر جلسه آزمون را کشف خواهد کرد بر این اساس نیازی به قطع اینترنت و شبکه‌های مجازی نداریم و هرگونه تقلب رو کشف خواهیم کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط