ایا بازی پرسپولیس النصر با تماشاگر است؟

از آنجایی که تیم پرسپولیس مورد محرومیت انضباطی قرار گرفته است و قرار بر این بود که این بازی بدون تماشاگر برگزار شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،ایا بازی پرسپولیس النصر با تماشاگر است؟

از آنجایی که تیم پرسپولیس مورد محرومیت انضباطی قرار گرفته است و قرار بر این بود که این بازی بدون تماشاگر برگزار شود. اما مسئولان AFC به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تأکید کردند فقط ۲۷ نفر اجازه حضور در ورزشگاه را خواهند داشت و در صورتی که بیشتر از این نفرات در ورزشگاه حضور داشته باشند، پرسپولیس شامل جریمه مالی سنگین و محرومیت دوباره از حضور تماشاگران خواهد شد.

زمان بازی اول پرسپولیس در آسیا

مطابق اعلام ای اف سی دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان در تاریخ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ به مصاف هم خواهند رفت.

بازی پرسپولیس و النصر ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ در ورزشگاه – برگزار خواهد شد.

محل برگزاری بازی پرسپولیس و النصر

تیم فوتبال النصر عربستان همراه با رونالدو و تمامی بازیکنان این تیم ساعاتی پیش برای بازی فردا شب، سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ وارد تهران شدند تا در محل ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر بروند.

ساعت و تاریخ بازی پرسپولیس و النصر

بازی پرسپولیس و النصر در تاریخ سه‌شنبه شب از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز خواهد شد.

بلیط بازی پرسپولیس و النصر

بازی بازی پرسپولیس و النصر به علت آنکه بدون تماشاگر برگزار می‌شود فروش بلیط نخواهد داشت.

نمایندگان AFC بعد از بازدیدی که از ورزشگاه آزادی داشتند به چند مورد ایراد گرفتند که قرار شد تا روز بازی پرسپولیس و النصر این ایرادات که تقریبا جزئی هم بوده برطرف شود.

اما این فرد مسئول در ادامه درباره سکوهای ورزشگاه آزادی نیز گفت: «درحال حاضر تمام سکوهای طبقه اول آماده میزبانی از هواداران است و از نظر ظاهری نیز شرایط خوبی را هم پیدا کرده است اما صندلی‌گذاری‌ها نیاز به این دارد که برخی کارهای جزئی که البته کم هم نیست انجام شود و به این خاطر تا آذرماه جاری این کار هم انجام خواهد شد.»

این در شرایطی است که دیدار حساس پرسپولیس و النصر بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد و نمایندگان AFC فقط مجوز حضور ۲۷ میهمان را برای تیم میزبان جهت حضور در ورزشگاه آزادی صادر کرده‌اند.

این نفرات هم قرار است در جایگاه CIP مستقر شوند. ضمن اینکه چمن زمین شماره یک آزادی هم همچنان توسط پیمانکار درحال ترمیم است و این وضعیت تا امروز ادامه خواهد داشت.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.