15:55 - 1403/04/14

اولتیماتوم بمب نقل و انتقالات به پرسپولیس

هافبک برزیلی روز گذشته به پرسپولیس پیغام داده که فقط تا صبح پنجشنبه (امروز) منتظر نهایی شدن قراردادش با این باشگاه می‌ماند.

خبر بد برای هواداران پرسپولیس / ستاره محبوب و آقای گل پرسپولیس در آستانه محرومیت + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، هافبک برزیلی تیم استقلال خوزستان بعد از نمایش قابل قبولی که در این تیم داشت مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفت اما برای جذب او اقدامی جدی از سوی این باشگاه انجام نگرفت. در این خصوص باخبر شدیم که مسئولان باشگاه پرسپولیس بیش از یک هفته پیش با ایجنت ساویو روبرتو تماس گرفته و خواهان جذب این بازیکن می‌شوند. این بازیکن نیز اعلام می‌کند که علاقه‌مند به حضور در پرسپولیس بوده و قراردادش نیز با استقلال خوزستان به پایان رسیده است.

جالب اینکه مسئولان پرسپولیس حتی پیشنهاد قرارداد دوساله با رقم معقول را به این بازیکن برزیلی می‌دهند اما به وی اعلام می‌کنند که باید چند روزی صبر کند. در همین راستا ساویو در چند روز اخیر منتظر مشخص شدن وضعیتش با پرسپولیس شده و هر بار به وی گفته‌اند که بهتر است صبر کند. این هافبک برزیلی روز گذشته به پرسپولیس پیغام داده که فقط تا صبح پنجشنبه (امروز) منتظر نهایی شدن قراردادش با این باشگاه می‌ماند و اگر این اتفاق رخ ندهد با استقلال خوزستان تمدید قرارداد خواهد کرد. این هافبک ۲۸ساله در نیم‌فصل به استقلال خوزستان پیوست و در بازی مقابل پرسپولیس نیز با دریافت دو کارت زرد از زمین مسابقه اخراج شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط