۲۳:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷

اوسمار این بار کوتاه نمی‌آید؛ جدایی همزمان ۲ بازیکن از پرسپولیس!

باشگاه پرسپولیس فقط امروز را مهلت دارد تا در مورد مهاجمان تیمش تصمیم نهایی را بگیرد.

خبر جدید پرسپولیس / چالش‌های پیش‌ روی سرمربی برزیلی در پرسپولیس + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،باشگاه پرسپولیس فقط امروز را مهلت دارد تا در مورد مهاجمان تیمش تصمیم نهایی را بگیرد.

شهاب زاهدی که در تابستان برای بازگشت به پرسپولیس خودش را به یحیی گل‌محمدی پیشنهاد داد، بعد از سپری کردن یک نیم‌فصل نه‌چندان بد در این تیم با پیشنهاد یک تیم ژاپنی مواجه شده و سخت به دنبال پیوستن به این تیم است. او احساس کرده که ثابت بازی کردن در پرسپولیس به مانند نیم‌فصل اول راحت نخواهد بود و به همین دلیل با وجود مخالفت اوسمار قصد ماندن ندارد. عجیب اینکه او وقتی با مخالفت سرمربی و مدیریت باشگاهش مواجه شد، از ابتدای این هفته از حضور در تمرینات سرخپوشان خودداری کرده و با رفتار آماتورگونه‌اش باشگاه را در شرایط سختی قرار داده است. در همین راستا نیز اوسمار به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که اگر شهاب دلش با تیم نیست می‌تواند برود اما حتما برای او باید جایگزین استخدام کنند.

اوسمار این بار کوتاه نمی‌آید

اوسمار برای تقویت تیمش در خط حمله چند هفته پیش خواهان ویلن موتا مهاجم برزیلی شاغل در لیگ تایلند شد اما باشگاه پرسپولیس از این مربی خواست قید جذب این مهاجم را زده و به خرید اوستون اورونوف رضایت دهد که او کوتاه آمد. در شرایط فعلی که صحبت از جدایی شهاب زاهدی است و خود اوسمار نیز تمایلی برای ادامه دادن با نبیل باهویی ندارد، برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم عراقی ازجمله مهند علی اقدام کردند که این مساله با استقبال خوبی از سوی اوسمار مواجه نشد. مربی برزیلی ترجیح می‌دهد اگر تیمش به دنبال خرید جدید در خط حمله است مهاجم مدنظرش، ویلن موتا جذب شود نه بازیکن دیگری. این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس شرایط مالی خوبی برای جذب مهاجم گران‌قیمت در این مقطع از فصل ندارد.

زاهدی و نبیل رفتنی می‌شوند؟

باشگاه پرسپولیس فقط امروز را مهلت دارد تا در مورد مهاجمان تیمش تصمیم نهایی را بگیرد. شهاب زاهدی که تمرینات تیمش را تحریم کرده و قصد ماندن ندارد. البته برخلاف او نبیل باهویی خیلی دوست دارد بماند اما مشکل اینجاست که اوسمار خیلی قاطع اعلام کرده که نبیل را نمی‌خواهد حتی اگر قرار به جدایی شهاب زاهدی باشد. در این میان باشگاه پرسپولیس نبیل را به خیلی از تیم‌های لیگ برتری پیشنهاد داد تا بتواند او را به تیمی بفروشد که تیمی حاضر به خرید این بازیکن نشد. در همین راستا باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با نبیل و ایجنتش است تا با کمترین ضرر مالی او را بفروشد. هرچند مهاجم سوئدی برای جدایی خواهان کل دستمزدش است. جالب اینکه نبیل خرید درویش و اطرافیانش برای پرسپولیس بود و در ابتدای فصل نیز به یحیی گل‌محمدی اطمینان دادند اگر نیم‌فصل او را نخواهد بدون هیچ مشکلی قراردادش از سوی باشگاه فسخ خواهد شد، غافل از اینکه بند فسخ او بعد از گذشت ۶ ماه از قرارداد قابلیت اجرا دارد که زمان آن فرا نرسیده است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار