۱۳:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸

ورزشی

اوسمار از پرسپولیس جدا شد؟

علیرضا بیرانوند توضیحاتی درباره ماندن یا جدایی اوسمار ارائه داد.

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، علیرضا بیرانوند گلر پرسپولیس در جدید ترین مصاحبه خود از جدایی اوسمار سرمربی برزیلی تیم پرسپولیس خبر داد! برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر درباره پرسپولیس اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اوسمار از پرسپولیس جدا شد؟

علیرضا بیرانوند در بخش دوم گفت‌وگوی خود با عادل فردوسی‌پور در برنامه فوتبال ۳۶۰ درباره آینده اوسمار ویرا، مربی برزیلی پرپسولیس اعلام کرد که او این تیم را ترک خواهد کرد!

پرسپولیس

پرسپولیس

افشاگری بیرانوند درباره ماندن یا جدایی اوسمار

در شرایطی با هدایت اوسمار ویرا قهرمان لیگ بیست‌وسوم شد که این سرمربی برزیلی در ابتدا چندان مورد حمایت هواداران قرار نداشت. در ادامه اما عملکرد درخشان پرسپولیس و قهرمانی این تیم باعث شد هواداران خواستار ادامه حضور اوسمار باشند.

با این حال اوسمار به دلیل مشکلات شخصی هنوز پاسخی به پیشنهاد تمدید قرارداد پرسپولیس نداده است. علیرضا بیرانوند که ارتباط نزدیکی با اوسمار دارد، در گفتگوی اخیرش با فوتبال ۳۶۰ مدعی شد او دیگر به ایران بازنخواهد گشت.

اوسمار لوس ویرا (به انگلیسی: Osmar Loss Vieira) (زاده ۳ ژوئیه ۱۹۷۵) مربی حرفه‌ای فوتبال اهل برزیل است که هم اکنون سرمربی‌گری باشگاه فوتبال پرسپولیس را بر عهده دارد.

او در ۲۷ ژانویه ۲۰۲۴ به عنوان سرمربی پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس انتخاب شد

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : اینتیتر

مطالب مرتبط