انفجار نقل و انتقالات پرسپولیس / رضا درویش با پرسپولیس خداحافظی کرد؟! / مدیرعامل جدید پرسپولیس کیست؟

گلر پرسپولیس گفت: من حس میکنم این میز باشگاه پرسپولیس در حال لرزش است. چون حقوق بازیکنان را نمی‌دهند و صددرصد آپشن بازیکنان هم پرداخت نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از همشهری، انفجار نقل و انتقالات پرسپولیس / رضا درویش با پرسپولیس خداحافظی کرد؟!

این جملات بیرانوند شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته باشد اما او رسماً مدعی شد که رضا درویش در آستانه برکناری از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است.

او در این باره گفت: مدیران پرسپولیس و استقلال نمی‌دانند تا چه زمانی هستند و به همین خاطر کار را تکمیل تحویل نفر بعدی نمی‌دهند. الان یک اتفاقاتی برای پرسپولیس می‌افتد که حس میکنم این صندلی (مدیرعاملی) دارد تکان می‌خورد.

وی افزود: من حس میکنم این میز باشگاه پرسپولیس در حال لرزش است. چون حقوق بازیکنان را نمی‌دهند و صددرصد آپشن بازیکنان هم پرداخت نشده است. مثلا قرارداد یک بازیکن ما پارسال ۱۲ میلیارد بوده و ۷۰ درصد آپشن داشته که می‌شود ۸ میلیارد. آنها برای این پول برنامه‌ریزی کردند و پول کمی نیست.

گلر پرسپولیس آینده مدیرعامل بعدی را هم به نوعی پیشبینی کرد: حتی بازیکنانی بودند که از دو سال پیش پنج درصد قرارداد را طلب دارند. الان اتفاقاتی در حال رخ‌دادن است که نفر بعدی کار راحتی نداشته باشد.

علیرضا بیرانوند در پایان از کیومرث هاشمی خواست تا با مدیرعامل باشگاه قرارداد طولانی مدت ببندد: من از وزارت ورزش خواهش دارم با مدیرعامل پرسپولیس و استقلال قرارداد پنج ساله ببندید که وقت داشته باشد و برنامه‌ریزی کند. شما فقط یک کسی را می‌آورید که باشد، حالا او فردا با پست دو فن پیج که بالای ۲۵۰ هزار دنبال‌کننده داشته باشد، برکنار می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.