12:30 - 1403/03/18

انتقال پیشکسوت استقلال از ICU به بخش / خبر خوش به استقلالی ها

وضعیت جسمانی علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال که به دلیل عارضه کلیوی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده بود، نسبتا بهتر شده تا وی از ICU به بخش عادی منتقل شود.

انتقال پیشکسوت استقلال از ICU به بخش / خبر خوش به استقلالی ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،وضعیت جسمانی علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال که به دلیل عارضه کلیوی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده بود، نسبتا بهتر شده تا وی از ICU به بخش عادی منتقل شود. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره بازیکن استقلال اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

انتقال پیشکسوت استقلال از ICU به بخش

علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال و مربی اسبق این تیم به دلیل عارضه کلیوی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده بود.

به گزارش ایرنا، چینی که پیش از این پیوند کلیه شده بود، در چند روز گذشته به دلیل مشکلات به وجود آمده و افزایش کراتین و کم خونی در بیمارستان بستری و در حال حاضر تحت نظر پرشکان است.

پیگیری‌ها حکایت از این دارد وضعیت جسمانی چینی تا حدی بهبود یافته و از بخش ICU به بخش عادی منتقل شده است. قرار است علی چینی به زودی و برای دومین بار پیوند کلیه انجام دهد.

در روزهای اخیر بسیاری از بازیکنان اسبق استقلال و اهالی ورزش با حضور در بیمارستان از وی عیادت کردند.

جواد نکونام سرمربی استقلال

جواد نکونام سرمربی استقلال

علی چینی

علی چینی تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم در رشته حسابداری به پایان رسانده و از سال ۱۳۶۶ در تیم‌های ساحل، شیمیایی رازی، کشاورز تهران، مقاومت بسیج، پیام مقاومت مشهد، استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان، استقلال شهرداری رشت، نساجی مازندران و کاوه تهران بازی کرده‌است. علیرغم بازهای خوب در دوران جوانی خیلی زود بازی علی چینی رو به افول نهاد که شاید دلیل اصلی آن مصدومیت های پیاپی برا این بازیکن خوش اخلاق بود. از سوابق مربیگری وی می‌توان به سرمربیگری در تیم نونهالان و نوجوانان استقلال، تیم بزرگسالان آسیا ویژن درنا، شموشک نوشهر و امید استقلال اشاره کرد. وی مربی و دستیار باشگاه استقلال تهران در زمان سرمربی گری علیرضا منصوریان بود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط