۰۷:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۵

انتقادات تند خداداد عزیزی پس از برد ژاپن؛ چیزی عوض نشده چرا زور الکی می‌زنید؟

خداداد عزیزی، پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی شاگردان قلعه‌نویی مقابل ژاپن انتقاداتی را مطرح کرد.

انتقادات تند خداداد عزیزی پس از برد ژاپن؛ چیزی عوض نشده چرا زور الکی می‌زنید؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،تیم ملی فوتبال ایران امروز موفق شد زاپن را شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ برسد. بعد از بازی سرمربی و بازیکنان تیم ملی از مسئولان خواستند توجه ویژه‌ای به تیم داشته باشند و نگاهشان به فوتبال را تغییر دهند.

خداداد عزیزی که میهمان یکی از برنامه‌های تلویزیونی بود، در این خصوص اظهار کرد: هم امیر قلعه نویی، هم علیرضا جهانبخش و هم رامین رضاییان گفتند نگاه به فوتبال باید عوض شود. الان هم سعید دقیقی این حرف ها را زد. وقتی مسئولان ما نگاه شان را عوض نمی‌کنند، چرا زور الکی می‌زنید؟ نگاه‌ها عوض نخواهد شد. برای این بازی ایران ژاپن همه تبریک می‌گویند اما قبلش کجا بودند؟ هنوز بازیکنان پاداش‌های قبلی را نگرفتند، مگر اینکه به خاطر جام ملت‌ها بخواهند الان پاداش بدهند.
وی افزود: می‌خواهم یک چیزی بگویم، جام جهانی ۱۹۹۸، هیچکس با ما نیامد اما بعد از برد آمریکا یک عده از مسئولان با پرواز اختصاصی آمدند. آمدند تا در برد آمریکا شریک باشند. این نگاه را به فوتبال دارند. بعد شما توقع دارید با حرف امیر قلعه نویی، جهانبخش، رضاییان و … نگاه‌شان را به فوتبال عوض کنند؟ خیر!

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: چرا برخی ورزش‌های دیگر می‌گویند نگاه فقط به فوتبال است؟ کدام ورزش مثل فوتبال ۱۰۰ هزار نفر را یک جا جمع می‌کند؟ فوتبال ورزش و بیزینس اول دنیا است. مسئولان ما از این موضوع می توانند خوب استفاده کنند اما متاسفانه فقط هنگام برد استفاده می کنند. وقتی می‌بازی همه چیز تعطیل است!

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار