انتظاری: النصر در لیگ قهرمانان تجربه پرسپولیس را ندارد | کار باشگاه حرفه‌ ای نبود

مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است که شاگردان یحیی گل‌محمدی می‌توانند النصر را در تهران شکست بدهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، سهراب انتظاری در مصاحبه در خصوص دیدار سه‌شنبه‌شب پرسپولیس و النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: «همیشه اولین بازی در چنین تورنمنت‌هایی، اهمیت خاص خودش را دارد و طبیعتا هر دو تیم دوست دارند این بازی‌ها را با برد شروع کنند. پرسپولیس بدون شک در غیاب هوادارانش کار سختی دارد و این در حالی است که کیفیت زمین چمن ورزشگاه آزادی هم قطعا برای دو تیم ایده‌آل نخواهد بود.»

انتظاری النصر را تیم سرسختی می‌داند با این حال معتقد است: «النصر تیمی چغر و پرقدرت است که بازیکنان خوبی در اختیار دارد، آنها بعد از کریس رونالدو چند بازیکن با کیفیت خارجی جذب کردند و بدون شک حریف سرسختی برای پرسپولیس هستند ولی اصلا اینطور نیست که فکر کنیم پرسپولیس در قیاس با النصر تیمی ضعیف است. پرسپولیس در این سال‌ها هر وقت در آسیا به میدان رفت، نشان داد که برای همه تیم‌ها حریفی سرسخت است و من امیدوارم هستم که شاگردان یحیی گل محمدی در تهران النصر را شکست دهند.»

مهاجم سابق سرخ‌پوشان تجربه پرسپولیس را بیش از حریف می‌داند: «درست است که النصر تیم پرقدرتی محسوب می‌شود ولی تجربه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از النصر است و این امتیاز مهمی محسوب می‌شود. از طرفی باید گفت که پرسپولیس از لحاظ انسجام تیمی هم شرایط خوبی دارد و بازیکنان این تیم چند سال است که کنار هم بازی می کنند.»

انتظاری درباره جذب مهاجم سوئدی آن هم در حالی که یحیی گل‌محمدی نسبت به این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده بود، گفت: «اگر قرار بود باشگاه چنین کاری را بدون اطلاع سرمربی انجام دهد، پس چرا خیلی راحت اجازه داد تا مهدی عبدی و عیسی آل‌کثیر جدا شوند؟ من معتقدم کاری که باشگاه کرد اصلا حرفه‌ای نبود چون بازیکن باید با نظر سرمربی جلب شود.»

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.