۰۸:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

اقساط و نرخ سود وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک کارآفرین چقدر است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، افرادی که کمبود نقدینگی دارند و مایل به داشتن سپرده و ایجاد میانگین حساب نیستند، کافی است به بانک کارآفرین مراجعه کرده و برای وام ۲۰۰ میلیون تومانی این مجموعه درخواست بدهند. به نقل از رده، بانک ک...

وام فوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، افرادی که کمبود نقدینگی دارند و مایل به داشتن سپرده و ایجاد میانگین حساب نیستند، کافی است به بانک کارآفرین مراجعه کرده و برای وام ۲۰۰ میلیون تومانی این مجموعه درخواست بدهند.

به نقل از رده، بانک کارآفرین برای راحتی متقاضیان وام، طرح تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی «صبا» را تدارک دیده است. از آنجاکه وام باید در یک حساب بانک کارآفرین واریز شود، لازم است افراد بعد از درخواست تسهیلات، سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. لازم به ذکر است بانک ۲۲ درصد مبلغ تسهیلات را تا زمان کامل تسویه اقساط مسدود خواهد کرد. ضمانت اصلی برای دریافت این وام ارائه ضامن رسمی و سند ملکی است. البته ضمانت مذکور برای مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان تعیین شده و در صورتی که شخصی واجد شرایط دریافت مبلغ کمتری باشد، نوع ضمانت برای وی متفاوت خواهد بود.

میزان سود تسهیلات مذکور ۲۴ درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام برحسب مبلغ دریافتی متفاوت بوده اما از ۶۰ ماه بیشتر نمی‌شود.

با توجه به میزان وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، مقدار هر قسط ۵ میلیون و ۷۵۳ هزار و ۵۹۳ تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به ۱۴۵ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۹۰ تومان می‌رسد. همچنین جمع رقم وام و سود آن نیز ۳۴۶ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۹۰ تومان اعلام شده است.

مختصری درباره بانک کارآفرین
بانک کارآفرین هجدهم آذرماه ۱۳۷۹ پس از اخذ مجوز از بانک مرکزی و تحقق افزایش سرمایه، شروع به کار کرد. این بانک دو سال بعد از آغاز کار، به دلیل عملکرد مطلوبی که داشت، در تابلوی بورس و اوراق بهادار تهران قرار گرفت. هم اکنون این بانک با داشتن بیشتر از ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور انواع خدمات پولی و بانکی را به مشتریانش ارائه می‌دهد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار