اقدام غیرمنتظره ورزشکار ایرانی برای پناهندگی در اروپا | خروج از اردوی تیم ملی قبل از فینال مسابقات جهانی

ورزشکار ایرانی به جای حضور در فینال رقابت های جهانی کیک بوکسینگ اردوی تیم را ترک کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،امید احمدی صفا ظرف چند ساعت گذشته حسابی در فضای مجازی مشهور شده است. ورزشکاری که در رشته بوکس عضو تیم ملی بوده و به مدال برنز کشور‌های اسلامی رسیده، اما در رقابت‌های گزینشی المپیک از راهیابی به توکیو بازمانده، این بار در کیک بوکسینگ تا فینال رقابت‌های جهانی ایتالیا پیش می‌رود، اما به جای آن که برای گرفتن مدال طلا روی رینگ حاضر شود، سر از آلمان در می‌آورد. تسنیم در این خصوص نوشت:

مسابقات جهانی کیک بوکسینگ واکو اواخر مهرماه در جزلو ایتالیا برگزار شد و امید احمدی صفا ملی‌پوش وزن ۵۱- کیلوگرم رشته فول‌کنتاکت کشورمان با غلبه بر حریفی از ترکیه به دیدار نهایی راه یافت. احمدی‌صفا با وجود فینالیست شدن در این مسابقات، در دیدار نهایی مقابل حریف قزاقستانی حاضر نشد و شنیده می‌شود بدون هماهنگی اردوی تیم کیک بوکسینگ را ترک و راهی کشور آلمان شده است.

ملی پوش سابق بوکس ایران مدال برنز کشور‌های اسلامی را در کارنامه دارد و همراه با تیم ملی در بازی‌های آسیایی، قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک حضور داشت و در رشته کیک بوکسینگ نیز مدال طلای جهان را دارد. باید دید این ملی‌پوش کشورمان قصد بازگشت به ایران را دارد یا خیر؟