۲۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

افشاگری مدیرعامل سابق پرسپولیس از ولخرجی‌های باشگاه سپاهان

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: در گذشته نیز باشگاه سپاهان به بازیکنی که با او قرارداد ۷۰۰میلیونی داشتیم آن‌ها یک میلیارد می‌دادند.

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،محمد رویانیان در مصاحبه اخیر خود در خصوص این ادعا که کل کل او و علی فتح الله زاده باعث شدند قیمت بازیکنان فوتبال ایران در مقطعی بالا برود وکنش نشان داد.

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: ببینید آقای فتح‌الله‌زاده به نظر من یکی از مدیران کم‌نظیر فوتبالی است و در استقلال هم فکر نکنم کسی مثل ایشان باشند. آقای اولیایی مثلا یک مدیر خیلی خوبی بودند و موفقیتی هم داشتند. فتح‌الله‌زاده هم یکی از بهترین مدیران استقلال بود. ایشان قبل از من چند سال تجربه داشت، ولی واقعیت امر شما یک چیز را فقط ندیده می‌گیرید؛ حرفتان درست است، ولی شما سپاهان را ندیدید و سپاهان سیاستش همین بود. سپاهان از ما خیلی گران‌تر می‌خرید، ولی صدایش در نمی‌آمد.

رویانیان در خصوص هزینه‌های باشگاه سپاهان در آن زمان افزود: ما و استقلال، چون در چشم بودیم دیده شدیم. همان موقع فرض بفرمایید مثلا ما با یک جا قرارداد داشتیم. فرض کنید ۴۰۰هزار دلار برای بازیکن خارجی داشتیم آن‌ها ۶۰۰هزار دلار می‌دادند. یا ریالی مثلا فرض کن ما یک قراردادی داشتیم ۷۰۰میلیون آن‌ها یک میلیارد می‌دادند. واقعیتش من قبول دارم یک زمانی ناگهان قیمت فوتبال بالا کشید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار