22:25 - 1403/03/27

اخبار اقتصادی

افزایش سه برابری کمک هزینه معیشتی جانبازان زیر ۲۵ درصد در دولت سیزدهم

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: هزینه کمک معیشت جانبازان زیر ۲۵ درصد در دولت سیزدهم از حدود ۲ میلیون تومان به ۶ میلیون تومان و تعداد

جانبازان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از ایرانیان نیوز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: هزینه کمک معیشت جانبازان زیر ۲۵ درصد در دولت سیزدهم از حدود ۲ میلیون تومان به ۶ میلیون تومان و تعداد برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

افزایش سه برابری کمک هزینه معیشتی جانبازان زیر ۲۵ درصد در دولت سیزدهم

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: هزینه کمک معیشت جانبازان زیر ۲۵ درصد در دولت سیزدهم از حدود ۲ میلیون تومان به ۶ میلیون تومان و تعداد افراد تحت پوشش در این بخش نزدیک به ۱۶ هزار نفر افزایش یافت.

جانبازان

افزایش سه برابری کمک هزینه معیشتی جانبازان زیر ۲۵ درصد در دولت سیزدهم

«سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» امروز -سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲- در جریان هشتاد و ششمین برنامه پاسخگویی برخط دولتمردان در کوچه خدمت نهاد ریاست جمهوری حاضر شد و پاسخگوی طرح، نظرات، ایده‌ها، شکایت‌ها و درخواست‌های مردم در حوزه مأموریتی خود شد.

افزایش سه برابری کمک هزینه معیشت جانبازان زیر ۲۵ درصد در دولت سیزدهم

معاون رئیس جمهور در پاسخ به دغدغه جانبازی که به نمایندگی از جانبازان ۲۵ درصد استان فارس تماس گرفته بود، گفت: برای عزیزان و جانبازان زیر ۲۵ درصد کمک‌های مناسبی در نظر گرفته شده است؛ این افراد از پرداخت مالیات و حق بیمه معاف هستند، از سهمیه اشتغال، سهمیه پذیرش در دانشگاه و سایر سهمیه‌ها نیز برخوردار هستند.

وی افزود: هزینه کمک معیشت این عزیزان در دولت سیزدهم از حدود ۲ میلیون تومان به ۶ میلیون تومان یعنی ۲۰۰ درصد افزایش یافته است؛ همچنین جانبازان زیر ۲۵ درصد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران نزدیک به ۱۶ هزار نفر افزایش یافته است این موضوع نشان‌دهنده جایگاه ویژه‌ای است که رئیس‌جمهور شهید برای جانبازان قائل بودند چرا که با تاکید و دستور ایشان این امر ممکن شد.

خدمات سیار ارتز و پروتز جانبازان راه‌اندازی می‌شود

در ادامه جانبازی با بیان مشکلات جانبازان قطع عضو شهر دامغان، تصریح کرد: به ویژه با توجه به اینکه در این شهر حدود ۱۰۰ جانباز قطع عضو وجود دارد، این جانبازان به ناچار برای دریافت خدمات باید به مراکز استان‌های خراسان رضوی و یا تهران مراجعه کنند که قاضی‌زاده هاشمی در پاسخ به مشکلات این جانباز، تاکید کرد: اکنون در کل کشور ۵ مرکز ارتز و پروتز داریم که قطب این خدمات محسوب می‌شوند و مابقی مراکز نیز در سطح کشور پراکنده هستند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

کشاورز

01 تیر 1403


معیشتی ایثارگران چرا اضافه نشده?

نظرات بسته شده است