ساعت :

اعلام نتیجه کارشناسی حادثه اتوبوس خبرنگاران/ ۵۰ درصد راننده و ۵۰ درصد مسئولان مقصر هستند

[ad_1] سخنگوی قوه قضائیه : اخبار مرتبط: سازمان راهداری: راننده عامل حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعلام اسامی خبرنگاران مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس مقصر تصادف اتوبوس خبرنگاران مشخص شد حوادث رکنا : سخنگوی قوه قضائیه در ادامه نشست خبری امروز ( سه شنبه ) در خصوص پرونده قضائی رسیدگی به تصادف اتوبوس خبرنگاران گفت: در […]

[ad_1]

سخنگوی قوه قضائیه :

حوادث رکنا : سخنگوی قوه قضائیه در ادامه نشست خبری امروز ( سه شنبه ) در خصوص پرونده قضائی رسیدگی به تصادف اتوبوس خبرنگاران گفت: در پرونده اتوبوس خبرنگاران نتیجه اولیه کارشناسی واصل شده است و طبق نظریه اولیه ۵۰ درصد تقصیر متوجه راننده بوده است و ۵۰ درصد دیگر تقصیر ناشی از تخلف سایر عوامل است اما ممکن است به این نظر اعتراض شود و پرونده به کارشناسی مجدد ارسال شود.


اعلام نتیجه کارشناسی حادثه اتوبوس خبرنگاران/ ۵۰ درصد راننده و ۵۰ درصد مسئولان مقصر هستند

اسماعیلی در ادامه اظهار کرد : رسیدگی به این پرونده ها بعد از واقعه به صورت کاملا ویژه انجام می شود. در هر دو این حوادث (حادثه اتوبوس خبرنگاران و سرباز معلم‌ها ) شاهد بودید که دادستان محل و دادگستری استان ورود پیدا کردند و هم در محل حادثه و محل بستری مصدومان این حادثه حضور پیدا کردند.

به گزارش رکنا، اسماعیلی گفت: در پرونده اتوبوس خبرنگاران نتیجه اولیه کارشناسی واصل شده است و طبق نظریه اولیه ۵۰ درصد تقصیر متوجه راننده بوده است و ۵۰ درصد دیگر تقصیر ناشی از تخلف سایر عوامل است اما ممکن است به این نظر اعتراض شود و پرونده به کارشناسی مجدد ارسال شود.

وی افزود: تاکید شده است که این پرونده با جامعیت رسیدگی شود و هیچ یک از عوامل این حادثه مغفول نماند و هرکدام به میزان تقصیری که داشته اند مورد پیگرد قرار گیرند

حمایت از حقوق بشر ادعاهای دروغین غرب است

اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره اینکه پارلمان اروپا از شورای اروپا خواسته برخی مقامات ایرانی را مورد هدف تحریم هدفمند قرار دهند گفت: ما امروز متاسفانه در دنیای غرب با ادعاهای دروغین حمایت از حقوق بشر مواجهیم. در همین روزها شاهد بودیم که گروهک منافقین که دستشان به هزاران شهید ترور این کشور آلوده است و رییس دیوان عالی و رییس جمهور و نخست وزیر این کشور را به شهادت رساندند و بسیاری از آحاد مردم از طبقه معلمان و بازاریان را به شهادت رساندند؛ امروز در کشورهای مدعی حقوق بشر اجلاسیه برگزار می کنند و برخی در اجلاسیه سازمان تروریستی که بالغ بر ده هزار نفر از مردم ایران را  به شهادت رساندند ؛ ادعاهایی را مطرح می کنند. البته ما ۱۷ هزار شهید ترور داریم و  اگر اینها در مورد حقوق بشر صادقند چرا پناهگاه تروریست هایی شدند که قبول دارند کار تروریستی انجام دادند و در دوران ۸ سال دفاع مقدس با صدام هم پیمان شدند و جنگ کردند.
آیا این خبر مفید بود؟

[ad_2]

Source link

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاه بسته شده است.

برو بالا